Об образовании Государственной комиссии по приемке выполненных работ на участке Гульшад-Акчатау проекта "Реабилитация автодороги Алматы-Астана"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2001 года N 1083. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года N 1321
Сноска. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 августа 2001 года N 1083 утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2007 года  N 1321 .
В целях недопущения дефектов и ужесточения требований к качеству выполняемых работ, а также для приемки выполненных работ по реализации проекта "Реабилитация автодороги Алматы-Астана" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Создать Государственную комиссию по приемке выполненных работ на участке Гульшад-Акчатау проекта "Реабилитация автодороги Алматы-Астана" (далее - Государственная комиссия) в составе согласно приложению.
2. Государственной комиссии произвести приемку выполненных дорожно-строительных работ на участке Гульшад-Акчатау автодороги "Алматы-Астана" в соответствии с требованиями технических спецификаций контракта N АDВ/001/СW от 5 ноября 1997 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова Карима Кажимкановича.  <*>
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 19 февраля 2003 г.  N 176 .
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 августа 2001 г. N 1083
Состав
Государственной комиссии по приемке выполненных работ на
участке Гульшад-Акчатау проекта "Реабилитация автодороги
Алматы-Астана"  <*>
Сноска. Состав комиссии изменен - постановлением Правительства РК от 19 февраля 2003 г.  N 176 .
Нагманов                    - Министр транспорта и коммуникаций
Кажмурат Ибраевич             Республики Казахстан, председатель
комиссии
Исенгалиев                  - вице-Министр транспорта и
Бахытжан Истлеуович           телекоммуникаций Республики
Казахстан, заместитель председателя
комиссии
Султанов                    - Председатель Комитета автомобильных
Ерик Хамзинович               дорог и строительства
инфраструктурного комплекса
Министерства транспорта и
коммуникаций Республики Казахстан
Меркер                      - Председатель Комитета государствен-
Виктор Александрович          ного санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
Вовутко                     - заместитель начальника Департамента
Юрий Иосифович                дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Машицкий                    - заместитель начальника Государствен-
Олег Владимирович             ной противопожарной службы
Карагандинской области - полковник
внутренней службы
Шайменов                    - начальник Управления дорожной
Есентай Каипович              полиции Карагандинской области -
полковник полиции
Кожахметов                  - начальник Карагандинского
Балташ Тилепбекович           территориального управления охраны
окружающей среды
Андрющенко                  - Первый вице-Министр индустрии и
Александр Иванович            торговли Республики Казахстан
Дунаев                      - вице-Министр экономики и бюджетного
Арман Галиаскарович           планирования Республики Казахстан;
Шардарбек                   - Председатель Комитета по делам
Шарипбек Шардарбекович        строительства Министерства индустрии
и торговли Республики Казахстан
Ильницкий                   - начальник Карагандинского областного
Петр Алексеевич               управления жилищно-коммунального
хозяйства, транспорта и связи
Красиков                    - генеральный директор ОАО "КаздорНИИ"
Олег Александрович            (по согласованию)

"Алматы-Астана автожолын оңалту" жобасының Гүлшат-Ақшатау учаскесіндегі орындалған жұмыстарды қабылдау жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2001 жылғы 18 тамыз N 1083. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы N 1321 Қаулысымен.
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2007 жылғы 28 желтоқсандағы  N 1321 Қаулысымен.
Ақауларды болдырмау және орындалатын жұмыстардың сапасына талаптарды күшейту, сондай-ақ "Алматы-Астана автожолын оңалту" жобасын іске асыру жөніндегі орындалған жұмыстарды қабылдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес құрамда "Алматы-Астана автожолын оңалту" жобасының Гүлшат-Ақшатау учаскесінде орындалған жұмыстарды қабылдау жөніндегі мемлекеттік комиссиясы (бұдан әрі - мемлекеттік комиссия) құрылсын.
2. Мемлекеттік комиссия Алматы-Астана автожолының Гүлшат-Ақшатау учаскесіндегі орындалған жол салу-құрылыс жұмыстарын қабылдауды 1997 жылғы 5 қарашадағы N АDВ/001/СW келісім-шартты техникалық ерекшеліктерінің талаптарына сәйкес жүргізсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары Кәрiм Қажымқанұлы Мәсiмовке жүктелсін. <*>
Ескерту. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.02.19. N 176  қаулысымен.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 18 тамыздағы
N 1083 қаулысына
қосымша
"Алматы-Астана автожолын оңалту" жобасының Гүлшат-Ақшатау
учаскесіндегі орындалған жұмыстарды қабылдау жөніндегі
мемлекеттік комиссияның құрамы
Нағманов                    - Қазақстан Республикасының Көлiк
Қажымұрат Ыбырайұлы           және коммуникациялар министрi,
комиссия төрағасы;
Исенғалиев                  - Қазақстан Республикасының Көлiк
Бақытжан Iзтiлеуұлы           және коммуникациялар вице-министрi,
комиссия төрағасының орынбасары;
Сұлтанов                    - Қазақстан Республикасының Көлiк
Ерiк Хамзаұлы                 және коммуникациялар министрлiгi
Автомобиль жолдары және
инфрақұрылымдық кешен құрылысы
комитетiнiң төрағасы;
Меркер                      - Қазақстан Республикасының
Виктор Александрович          Денсаулық сақтау министрлiгi
Мемлекеттiк санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетiнiң төрағасы;
Вовутко                     - Қазақстан Республикасы Iшкi iстер
Юрий Иосифович                министрлiгiнiң Жол полициясы
департаменті бастығының орынбасары;
Машицкий                    - Қарағанды облысының Мемлекеттiк
Олег Владимирович             өртке қарсы қызмет бастығының
орынбасары - iшкі қызмет полковнигi;
Шайменов                    - Қарағанды облысы Жол полициясы
Есентай Қайыпұлы              басқармасының бастығы - полиция
полковнигi;
Қожахметов                  - Қарағанды Қоршаған ортаны қорғау
Балташ Тiлепбекұлы            аумақтық басқармасының бастығы;
Андрющенко                  - Қазақстан Республикасының
Александр Иванович            Индустрия және сауда бiрiншi
вице-министрi;
Дунаев                      - Қазақстан Республикасының
Арман Ғалиасқарұлы            Экономика және бюджеттiк жоспарлау
вице-министрi;
Шардарбек                   - Қазақстан Республикасының
Шәрiпбек Шардарбекұлы         Индустрия және сауда министрлiгi
Құрылыс iстерi жөнiндегi комитетiнiң
төрағасы;
Ильницкий                   - Қарағанды облыстық тұрғын үй-
Петр Алексеевич               коммуналдық шаруашылық, көлiк
және байланыс басқармасының
бастығы.
Красиков Олег Александрович - "ҚазжолҒЗИ" ААҚ-ның бас директоры
(келісім бойынша);
Ескерту. Құрам өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.02.19. N 176  қаулысымен.