О Плане информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2001 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2001 года N 1089
В целях привлечения прямых иностранных и отечественных инвестиций в экономику Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План информационной работы по презентации инвестиционных возможностей Республики Казахстан на 2001 год (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам (по согласованию), заинтересованным организациям, акимам областей и городов Астаны, Алматы обеспечить эффективную информационную работу в соответствии с Планом.
3. Координацию работ по реализации мероприятий Плана возложить на Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 20 августа 2001 года N 1089
План
информационной работы по презентации инвестиционных
возможностей Республики Казахстан на 2001 год
__________________________________________________________________________
N !   Мероприятие  !  Место    !  Срок     !
п/п!                !проведения !проведения ! Ответственные за исполнение
__________________________________________________________________________
1 !       2        !     3     !     4     !            5
__________________________________________________________________________
1. Мероприятия за рубежом*
__________________________________________________________________________
1  Конференция      Города Каир, 26 февраля-  Министерство иностранных
"О торгово-      Александрия, 2 марта      дел Республики Казахстан,
экономическом    Арабская     (выполнено)  Министерство сельского
и инвестицион-   Республика                хозяйства Республики
ном сотрудни-    Египет                    Казахстан, Министерство
честве между                               экономики и торговли
Республикой                                Республики Казахстан,
Казахстан и                                Министерство транспорта и
Арабской                                   коммуникаций Республики
Республикой                                Казахстан, Агентство
Египет"                                    Республики Казахстан по
туризму и спорту, закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
2  Научно-          Город        3-4 июля     Министерство иностранных
практическая     Лондон,      (выполнено)  дел Республики Казахстан,
конференция      Соединенное               Канцелярия Премьер-Министра
"Нефть и газ     Королевство               Республики Казахстан,
Казахстана"      Великобрита-              Министерство энергетики и
нии и Северной            минеральных ресурсов
Ирландии                  Республики Казахстан,
Министерство юстиции
Республики Казахстан,
Министерство финансов
Республики Казахстан,
закрытое акционерное
общество "КазТрансОйл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"Национальная нефтегазовая
компания "Казахойл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
3  Конференция      Города       Октябрь      Министерство иностранных
"Казахстан в     Берлин и                  дел Республики Казахстан,
2001 году" и     Мюнхен,                   Министерство экономики и
бизнес-форум     Федератив-                торговли Республики
по машино-       ная Респуб-               Казахстан, Министерство
строению         лика                      финансов Республики
Германия                  Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство юстиции
Республики Казахстан,
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям"
(по согласованию)
4  Конференция      Города       Ноябрь       Министерство иностранных
"Восток и Запад  Нью-Йорк,                 дел Республики Казахстан,
в 21 веке:       Вашингтон,                Министерство финансов
взгляд на        Соединенные               Республики Казахстан,
Казахстан нового Штаты                     Министерство энергетики и
тысячелетия"     Америки                   минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
5  День экономики   Город Рим,   Второе       Министерство экономики и
Казахстана в     Итальянская  полугодие    торговли Республики
Италии           Республика                Казахстан, Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Национальный Банк
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, закрытое
акционерное общество
"Национальная нефтегазовая
компания "Казахойл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"КазТрансОйл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
___________________________________________________________________________

Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіндіктерін таныстыру жөнінде 2001 жылға арналған ақпараттық жұмыс жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 20 тамыз N 1089
Қазақстан Республикасының экономикасына тікелей шетелдік және отандық инвестицияларды тарту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіндіктерін таныстыру жөнінде 2001 жылға арналған ақпараттық жұмыс жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттік органдар (келісім
бойынша), мүдделі ұйымдар, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының
әкімдері Жоспарға сәйкес тиімді ақпараттық жұмысты қамтамасыз етсін.
3. Жоспар іс-шараларын іске асыру жөніндегі жұмыстарды үйлестіру
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестициялар жөніндегі
комитетіне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 20 тамыздағы
N 1089 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасының инвестициялық мүмкіндіктерін таныстыру
жөнінде 2001 жылға арналған ақпараттық жұмыс
Жоспары
_________________________________________________________________________
Р/с!      Іс-шара        !Өткізілетін!Өткізілетін! Атқарылуына жауаптылар
N !                     !    орны   !  мерзімі  !
_________________________________________________________________________
1           2                 3           4                  5
_________________________________________________________________________
1. Шет елдердегі іс-шаралар*
_________________________________________________________________________
1  "Қазақстан Республи.    Каир,      26 ақпан-   Қазақстан Республикасы.
касы мен Египет Араб   Александрия 2 наурыз    ның Сыртқы істер
Республикасының ара.    қалалары,  (орындалды) министрлігі, Қазақстан
сындағы сауда-эконом.   Египет                 Республикасының Ауыл
икалық және инвести.     Араб                  шаруашылығы министрлігі,
циялық ынтымақтастық   Республикасы            Қазақстан Республикасы.
туралы" конференция                            ның Экономика және сауда
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Көлік
және коммуникациялар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөніндегі
агенттігі, "Қазақстан
инвестицияларға жәрдем.
десу орталығы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
2  "Қазақстанның мұнайы    Лондон     3-4 шілде   Қазақстан Республикасы.
мен газы" ғылыми-тәжі. қаласы,     (орындалды) ның Сыртқы істер
рибелік конференциясы  Ұлыбритания             министрлігі, Қазақстан
мен Солтүс.             Республикасы Премьер-
тік Ирландия            Министрінің Кеңсесі,
Құрама                 Қазақстан Республикасы.
Корольдігі              ның Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Әділет
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлігі, "ҚазТранс.
Ойл" жабық акционерлік
қоғамы (келісім
бойынша), "Қазақойл"
ұлттық мұнай-газ компа.
ниясы" жабық акционер.
лік қоғамы, "Қазақстан
инвестицияларға жәрдем.
десу орталығы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
3  "Қазақстан 2001 жылы    Берлин,    Қазан       Қазақстан Республикасы.
конференциясы мен       Мюнхен                 ның Сыртқы істер
машина жасау жөніндегі  қалалары,              министрлігі, Қазақстан
бизнес-форум            Германия               Республикасының Эконо.
Федеративтік            мика және сауда министр.
Республикасы            лігі, Қазақстан Респуб.
ликасының Қаржы министр.
лігі, Қазақстан Респуб.
ликасының Энергетика
және минералдық ресурс.
тар министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Көлік және коммуни.
кациялар министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Ұлттық Банкі (келі.
сім бойынша), Қазақстан
Республикасының Әділет
министрлігі, "Қазақстан
инвестицияларға жәрдем.
десу орталығы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
4  "Шығыс пен Батыс       Нью-Йорк,    Қараша     Қазақстан Республикасы.
21 ғасырда: жаңа       Вашингтон               ның Сыртқы істер
мыңжылдықтағы          қалалары,               министрлігі, Қазақстан
Қазақстанға көз.       Америка                 Республикасының Қаржы
қарас"                 Құрама                  министрлігі, Қазақстан
конференциясы          Штаттары                Республикасының Энерге.
тика және минералдық
ресурстар министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Көлік және коммуни.
кациялар министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Ұлттық Банкі (келі.
сім бойынша), "Қазақстан
инвестицияларға жәрдем.
десу орталығы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
5  Қазақстанның Италия.   Рим қаласы,  Екінші     Қазақстан Республикасы.
дағы экономика күні    Италия       жарты      сының Экономика және
Республикасы жылдық     сауда министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Сыртқы істер
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлігі, Қазақстан
Республикасының
Энергетика және минерал.
дық ресурстар министр.
лігі Қазақстан Респуб.
ликасының Көлік және
коммуникациялар министр.
лігі, Қазақстан Респуб.
ликасының Мемлекеттік
кіріс министрлігі,
Қазақстан Республикасы.
ның Ұлттық Банкі
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы.
ның Ауыл шаруашылығы
министрлігі, "Қазақойл"
ұлттық мұнай-газ ком.
паниясы" жабық акционер.
лік қоғамы (келісім
бойынша), "ҚазТрансОйл"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
"Қазақстан инвестиция.
ларға жәрдемдесу
орталығы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________

2. Мероприятия в Республике Казахстан
___________________________________________________________________________
1 !       2        !     3     !     4     !            5
__________________________________________________________________________
6  Ежегодная        Город        25-27        Министерство транспорта и
казахстанская    Алматы       апреля       коммуникаций Республики
выставка и                    (выполнено)  Казахстан, Министерство
конференция                                иностранных дел Республики
"Транспорт и                               Казахстан, Министерство
логистика"                                 государственных доходов
Республики Казахстан,
Республиканское
государственное предприятие
"Қазақстан темір жолы",
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям"
(по согласованию)
7  Вторая           Город        30-31 мая    Аким города Астаны,
международная    Астана       (выполнено)  Канцелярия Премьер-Министра
инвестиционная                             Республики Казахстан,
конференция                                Министерство энергетики и
"Астана-Инвест"                            минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
Министерство транспорта и
коммуникаций Республики
Казахстан, Министерство
финансов Республики
Казахстан, Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан, Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям"
(по согласованию)
8  Седьмая          Город          5-7        Министерство энергетики и
казахстанская    Алматы       сентября     минеральных ресурсов
международная                              Республики Казахстан,
выставка и                                 Министерство
конференция                                государственных доходов
"Горное дело                               Республики Казахстан,
и металлургия"                             Министерство иностранных
(КаzМin &                                  дел Республики Казахстан
;    KazMet-2001)
9  Международная    Город         26-29       Министерство иностранных
выставка         Астана       сентября     дел Республики Казахстан,
"Шанырак-10"                               Министерство экономики и
торговли Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, акимы городов
Астаны и Алматы, закрытое
акционерное общество
"Национальная нефтегазовая
компания "Казахойл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"КазТрансОйл"
(по согласованию),
Республиканское
государственное предприятие
"Қазақстан темір жолы",
закрытое акционерное
общество "Казахстанский
центр содействия
инвестициям"
(по согласованию)

2. Қазақстан Республикасындағы іс-шаралар
_________________________________________________________________________
6  "Көлік және логисти.   Алматы     25-27        Қазақстан Республикасы.
ка" жыл сайынғы        қаласы     сәуір        ның Көлік және коммуни.
қазақстандық көрмесі              (орындалды)  кациялар министрлігі,
мен конференциясы                              Қазақстан Республикасы.
ның Сыртқы істер
министрлігі, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттік кіріс
министрлігі, "Қазақстан
темір жолы" республика.
лық мемлекеттік кәсіп.
орны, "Қазақстан инвес.
тицияларға жәрдемдесу
орталығы" жабық акцио.
нерлік қоғамы (келісім
бойынша)
_________________________________________________________________________
7  "Астана-Инвест"        Астана     30-31        Астана қаласының әкімі,
екінші халықаралық     қаласы     мамыр        Қазақстан Республикасы
инвестициялық                     (орындалды)  Премьер-Министрінің
конференциясы                                  Кеңсесі, Қазақстан
Республикасының
Энергетика және минерал.
дық ресурстар министр.
лігі, Қазақстан Респуб.
ликасының Көлік және
коммуникациялар министр.
лігі, Қазақстан Респуб.
ликасының Қаржы министр.
лігі, Қазақстан Респуб.
ликасының Сыртқы істер
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Мемле.
кеттік кіріс министрлі,
гі, "Қазақстан инвести.
цияларға жәрдемдесу
орталығы" жабық акцио.
нерлік қоғамы (келісім
бойынша)
_________________________________________________________________________
8  "Кен ісі және метал.  Алматы      5-7          Қазақстан Республикасы.
лургия" (KazMin&      қаласы     қыркүйек      сының Энергетика
;    KazMet-2001) жетінші                           және минералдық ресурс.
қазақстандық халық.                            тар министрлігі, Қазақ.
аралық инвестициялық                           стан Республикасының
көрмесі мен                                    Мемлекеттік кіріс
конференциясы                                  министрлігі, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі
________________________________________________________________________
9  "Шаңырақ - 10"        Астана      26-29       Қазақстан Республикасының
халықаралық           қаласы      қыркүйек    Сыртқы істер министрлігі,
көрмесі                                       Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Энерге.
тика және минералдық ре.
сурстар министрлігі,
Астана мен Алматы қала.
ларының әкімдері,
"Қазақойл" ұлттық мұнай-
газ компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
"ҚазТрансОйл" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
"Қазақстан темір жолы"
республикалық мемлекеттік
кәсіпорны, "Қазақстан
инвестицияларға жәрдем.
десу орталығы" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________

10  Девятая          Город           2-5       Министерство энергетики и
международная    Алматы        октября     минеральных ресурсов
выставка и                                 Республики Казахстан,
конференция                                Министерство иностранных
"Нефть и газ"-                             дел Республики Казахстан,
(KIOGE-2001)                               Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
аким города Алматы,
закрытое акционерное
общество "Национальная
нефтегазовая компания
"Казахойл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"КазТрансОйл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
11  Региональные     Акмолинская, в течение    акимы Акмолинской,
мероприятия      Карагандин-   года        Карагандинской,
по вопросам      ская,                     Костанайской, Павлодарской,
пропаганды       Костанайская,             Северо-Казахстанской
инвестиционной   Павлодарская,             областей, Министерство
налоговой и      Северо-                   экономики и торговли
таможенной       Казахстанская             Республики Казахстан,
политики и       области                   Министерство
законодатель-                              государственных доходов
ства; привле-                              Республики Казахстан,
чения прямых                               Министерство иностранных
инвестиций в                               дел Республики Казахстан,
приоритетные                               Агентство финансовой
секторы                                    полиции Республики
экономики                                  Казахстан, закрытое
Республики                                 акционерное общество
Казахстан:                                 "Казахстанский центр
семинары,                                  содействия инвестициям"
круглые столы,                             (по согласованию)
конференции,
презентационно-
выставочные
мероприятия,
совместные
мероприятия с
представитель-
ствами между-
народных
организаций
3. Информационно-презентационные мероприятия
___________________________________________________________________________
1 !       2        !     3     !     4     !            5
___________________________________________________________________________
12  Информационное                ежемесячно   Министерство иностранных
обеспечение веб-                           дел Республики Казахстан,
сайтов                                     Министерство финансов
www.каzinvеst.кz                           Республики Казахстан,
и www.мfа.кz в                             Министерство энергетики и
глобальной                                 минеральных ресурсов
компьютерной сети                          Республики Казахстан,
Интернет и фронт-                          Министерство транспорта и
офиса для инвес-                           коммуникаций Республики
торов (ICS - In-                           Казахстан, Министерство
formation and                              государственных доходов
Consulting Services)                       Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Министерство
юстиции Республики
Казахстан, Национальный
Банк Республики Казахстан
(по согласованию), акимы
всех областей, городов
Астаны и Алматы, закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию)
13  Изготовление и                в течение    Министерство иностранных
размещение рекламно-             года      дел Республики Казахстан,
информационных                             Министерство экономики и
материалов по                              торговли Республики
инвестиционной                             Казахстан, Министерство
тематике в                                 финансов Республики
ведущих зарубежных                         Казахстан, Министерство
(Financial Тiмеs,                          энергетики и минеральных
Bloomberg и                                ресурсов Республики
другие) и                                  Казахстан, Министерство
отечественных                              транспорта и коммуникаций
средствах массовой                         Республики Казахстан,
информации, в том                          Министерство
числе интервью,                            государственных доходов
пресс-конференции                          Республики Казахстан,
и брифинги                                 Национальный Банк
Республики Казахстан
(по согласованию),
Национальная комиссия
Республики Казахстан по
ценным бумагам
(по согласованию),
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, закрытое
акционерное общество
"Национальная нефтегазовая
компания "Казахойл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"КазТрансОйл"
(по согласованию), закрытое
акционерное общество
"Казахстанский центр
содействия инвестициям"
(по согласованию), Центр
экономической информации
Правительства Республики
Казахстан
14   Выпуск бизнес-               второе       Министерство иностранных
гайда "Investor s            полугодие    дел Республики Казахстан,
Guide 2001",                              Министерство экономики и
инвестиционных                            торговли Республики
брошюр, информационно-                    Казахстан, закрытое
справочных материалов                     акционерное общество
по отраслям экономики                     "Национальная нефтегазовая
и регионам Казахстана,                    компания "Казахойл"
городам Астане и Алматы                   (по согласованию), закрытое
акционерное общество
"КазТрансОйл"
(по согласованию), акимы
всех областей и городов
Астаны и Алматы
15  Изготовление и                второе       Министерство иностранных
распространение               полугодие    дел Республики Казахстан,
СD RОМ-дисков и                            закрытое акционерное
видеоматериалов                            общество "Казахстанский
об инвестиционных                          центр содействия
возможностях                               инвестициям"
Казахстана                                 (по согласованию)
___________________________________________________________________________
*Примечание
Возможно проведение инвестиционных мероприятий в рамках визитов Главы
государства и Правительства за рубеж, а также во время поездок руководства
страны по регионам Казахстана в течение 2001 года.
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

10  "Мұнай және газ" -    Алматы      2-5         Қазақстан Республикасының
(KIOGE-2001) тоғы.    қаласы     қазан        Энергетика және минерал.
зыншы халықаралық                             дық ресурстар министр.
көрмесі мен                                   лігі, Қазақстан Республи.
конференциясы                                 касының Сыртқы істер
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Мемлекет.
тік кіріс министрлігі,
Алматы қаласының әкімі,
"Қазақойл" ұлттық
мұнай-газ компаниясы"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
"ҚазТрансОйл" жабық
акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
"Қазақстан инвестициялар.
ға жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
11  Инвестиция, салық    Ақмола,    Жыл ішінде    Ақмола, Қарағанды,
және кеден саясаты   Қарағанды,               Қостанай, Павлодар,
мен заңнамасын на.   Қостанай,                Солтүстік Қазақстан
сихаттау мәселелері  Павлодар,                облыстарының әкімдері,
жөніндегі аймақтық   Солтүстік                Қазақстан Республикасының
іс-шаралар; Қазақ.   Қазақстан                Экономика және сауда
стан Республикасы    облыстары                министрлігі, Қазақстан
экономикасының                                Республикасының Мемле.
басым секторларына                            кеттік кіріс министр.
тікелей инвестиция.                           лігі, Қазақстан
ларды тарту:                                  Республикасының Сыртқы
семинарлар,                                  істер министрлігі,
дөңгелек үстелдер,                           Қазақстан Республикасының
конференциялар,                              Қаржы полициясы
таныстыру-көрмелік                           агенттігі, "Қазақстан
іс-шаралар,                                  инвестицияларға жәрдем.
халықаралық                                  десу орталығы" жабық
ұйымдардың өкіл.                             акционерлік қоғамы
діктерімен бір.                              (келісім бойынша)
лескен іс-шаралар
_________________________________________________________________________
3. Ақпараттық-таныстыру іс-шаралары
_________________________________________________________________________
12  Интернет ғаламдық                  Ай сайын   Қазақстан Республикасының
компьютерлік торабында                        Сыртқы істер министрлігі,
www.каzinvеst.кz және                         Қазақстан Республикасының
www.мfа.кz веб-сайттары                       Қаржы министрлігі,
мен инвесторларға арнал.                      Қазақстан Республикасының
ған фронт-офисті (ICS -                       Энергетика және минерал.
Information and Consulting                    дық ресурстар министр.
Services) ақпараттық                          лігі, Қазақстан Республи.
қамтамасыз ету                                касының Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Әділет министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі (келісім
бойынша), барлық облыс.
тардың, Астана мен Алматы
қалаларының әкімдері,
"Қазақстан инвестициялар.
ға жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
13  Шетелдік жетекші                   Жыл ішінде Қазақстан Республикасының
(Financial Тiмеs,                             Сыртқы істер министрлігі,
Bloomberg және                                Қазақстан Республикасының
басқалары) және                               Экономика және сауда
отандық бұқаралық                             министрлігі, Қазақстан
ақпарат құралдарында                          Республикасының Қаржы
инвестиция тақырыбы                           министрлігі, Қазақстан
бойынша жарнамалық-                           Республикасының Энерге.
ақпараттық материал.                          тика және минералдық
дарды, соның ішінде                           ресурстар министрлігі,
сұхбаттар, баспасөз                           Қазақстан Республикасының
мәслихаттарын және                            Көлік және коммуникация.
брифингтерді әзірлеу                          лар министрлігі,
және орналастыру                              Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік кіріс
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Ұлттық
Банкі (келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Бағалы қағаздар жөніндегі
ұлттық комиссиясы (келі.
сім бойынша), Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі,
"Қазақойл" ұлттық мұнай-
газ компаниясы" жабық
акционерлік қоғамы (келі.
сім бойынша), "ҚазТранс.
Ойл" жабық акционерлік
қоғамы (келісім бойынша),
"Қазақстан инвестициялар.
ға жәрдемдесу орталығы"
жабық акционерлік қоғамы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің Экономикалық
ақпарат орталығы
_________________________________________________________________________
14  Қазақстан экономи.                 Екінші     Қазақстан Республикасының
касының салалары                    жарты     Сыртқы істер министрлігі,
мен аймақтары,                     жылдық     Қазақстан Республикасының
Астана және Алматы                            Экономика және сауда
қалалары жөнінде                              министрлігі, "Қазақойл"
"Investor's" Guide                            ұлттық мұнай-газ компа.
2001" бизнес-гайд,                            ниясы" жабық акционерлік
инвестициялық кітап.                          қоғамы (келісім бойынша),
шалар, ақпараттық-анық.                       "ҚазТрансОйл" жабық
тамалық материалдар                           акционерлік қоғамы
шығару                                        (келісім бойынша), барлық
облыстардың, Астана мен
Алматы қалаларының
әкімдері
_________________________________________________________________________
15  Қазақстанның                      Екінші      Қазақстан Республикасының
инвестициялық мүмкін.             жарты       Сыртқы істер министрлігі,
діктері туралы СD                 жылдық      "Қазақстан инвестициялар.
ROM дискілері мен                             ға жәрдемдесу орталығы"
бейнематериалдарды                            жабық акционерлік қоғамы
әзірлеу және тарату                           (келісім бойынша)
_________________________________________________________________________
* Ескерту
Мемлекет және Үкімет басшыларының 2001 жыл ішінде шет елдерге
сапарлары шеңберінде, сондай-ақ ел басшыларының Қазақстан аймақтары
бойынша сапарлары уақытында инвестициялық іс-шаралар өткізілуі мүмкін.
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.