О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1090
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении дополнения в Указ Президента
Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827
Постановляю:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 20 января 1998 года N 3827 U983827_ "О профессиональных праздниках и памятных днях в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 1, ст. 1) следующее дополнение:
Перечень профессиональных праздников и памятных дней в Республике
Казахстан, утвержденный названным Указом:
после строки "День знаний - 1 сентября", дополнить строкой следующего
содержания:
"День нефтяника                       - первое воскресенье сентября".
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Пучкова О.Я.)

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 тамыз N 1090
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827
Жарлығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті
Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
20 қаңтардағы N 3827 Жарлығына толықтыру енгізу туралы
Қаулы етемін:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасындағы кәсіптік мерекелер мен атаулы күндер туралы" 1998 жылғы 20 қаңтардағы N 3827 U983827_ Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 1, 1-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасындағы кәсіптік
мерекелер мен атаулы күндердің тізбесі:
"Білім күні - 1 қыркүйек" деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы
жолмен толықтырылсын:
"Мұнайшы күні - қыркүйектің бірінші жексенбісі".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.