О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2001 года N 1093
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 23 июня 2001 года N 633 U010633_ "О выборах акимов аульных (сельских) округов, аулов (сел), поселков" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29
декабря 2000 года N 1950
P001950_
"О реализации Закона Республики
Казахстан
Z000131_
"О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП
Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие дополнения и
изменение:
1) в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору 690 "Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан":
в программе 30 "Проведение выборов":
в подпрограмме 32 "Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента
Республики Казахстан" цифру "26 925" заменить цифрой "17 492";
дополнить подпрограммой следующего содержания:
"34     Проведение выборов акимов аульных
(сельских) округов, аулов (сел), поселков           9 433";
2) в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 1 "Представительные, исполнительные и другие органы,
выполняющие общие функции государственного управления":
по администратору 690 "Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан":
программу 30 "Проведение выборов" дополнить подпрограммой следующего
содержания:
"34     Проведение выборов акимов аульных
(сельских) округов, аулов (сел), поселков          Мероприятия".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 21 тамыз N 1093
Қазақстан Республикасы Президентінің "Ауылдық (селолық) округтердің,
ауылдардың (селолардың), кенттердің әкімдерін сайлау туралы" 2001 жылғы 23
маусымдағы N 633
U010633_
Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай толықтырулар мен
өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілдік,
атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясында:
690 "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" әкімшісі
бойынша:
30 "Сайлаулар өткізу" бағдарламасында:
32 "Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын
сайлауды өткізу" кіші бағдарламасындағы "26 925" деген сан "17 492" деген
санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы кіші бағдарламамен толықтырылсын:
"34      Ауылдық (селолық) округтердің,
ауылдардың (селолардың),
кенттердің әкімдерін сайлауды өткізу                  9 433";
2) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
1 "Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкілді,
атқарушы және басқа органдар" ішкі функциясында:
690 "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы" әкімшісі
бойынша:
30 "Сайлаулар өткізу" бағдарламасы мынадай мазмұндағы кіші
бағдарламамен толықтырылсын:
"34      Ауылдық (селолық) округтердің,
ауылдардың (селолардың),
кенттердің әкімдерін сайлауды өткізу         Іс-шаралар".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.