О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2001 года N 1129
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О представителях в Совете Управляющих Европейского Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ
Президента Республики Казахстан
О представителях в Совете Управляющих Европейского
Банка Реконструкции и Развития от Республики Казахстан
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 25 мая 1993 года N 1212 U931212_ "О членстве Республики Казахстан в Европейском Банке Реконструкции и Развития" постановляю:
Освободить Кудышева Мурата Тишбековича от должности заместителя
Управляющего Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики
Казахстан.
Назначить Мынбаева Сауата Мухаметбаевича - Председателя закрытого
акционерного общества "Банк Развития Казахстана" заместителем Управляющего
Европейским Банком Реконструкции и Развития от Республики Казахстан.
Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 2 қыркүйек N 1129
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Еуропа Қайта Жаңарту және Даму
Банкінің Басқарушылар Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері
туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына
енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
ЖАРЛЫҒЫ
Еуропа Қайта Жаңарту және Даму Банкінің Басқарушылар
Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілдері туралы
"Қазақстан Республикасының Еуропаның Жаңарту және Даму Банкіне мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1993 жылғы 25 мамырдағы N 1212 U931212_ Жарлығына сәйкес қаулы етемін:
Мұрат Тиышбекұлы Құдышев Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта
Жаңарту және Даму Банкі Басқарушысының орынбасары қызметінен босатылсын.
"Қазақстанның Даму Банкі" жабық акционерлік қоғамының Төрағасы Сауат
Мұхаметбайұлы Мыңбаев Қазақстан Республикасынан Еуропа Қайта Жаңарту және
Даму Банкі Басқарушысының орынбасары болып тағайындасын.
Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.