Об утверждении Соглашения о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2001 года N 1157
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Соглашение о предоставлении Международным Банком Реконструкции и Развития гранта Республике Казахстан на подготовку проекта "Поддержка агросервисных служб (сельхозобслуживание)", заключенное Министерством экономики и торговли Республики Казахстан и Международным Банком Реконструкции и Развития 18 мая 2001 года.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан обеспечить целевое и эффективное использование средств гранта в сумме 623600 (шестьсот двадцать три тысячи шестьсот) долларов США, предоставленного Республике Казахстан в соответствии с вышеназванным Соглашением.
3. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
декабря 2000 года N 1963
P001963_
"Об утверждении Программы
государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП
Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 631) следующие изменения и
дополнение:
в приложении 2 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
отраслевой сектор "Сельское хозяйство" дополнить строкой, порядковый
номер 36-1, следующего содержания:
___________________________________________________________________________
1   !          2        !   3    !  4   !   5   ! 6 !7!8!  9  !  10  ! 11
_____!___________________!________!______!_______!___!_!_!_____!______!____
"36-1 Подготовка проекта  Министер-        Всего  0,62    0,40   0,22
поддержки           ство      2001-
агросервисных       сельского 2002   грант  0,62    0,40   0,22
служб (сельхоз-     хозяйства        МБРР
обслуживание)                                                      ".
___________________________________________________________________________
в итоговом разделе:
в строке "Всего":
в графе 6 цифру "2519.43" заменить цифрой "2520.05";
в графе 9 цифру "365.26" заменить цифрой "365.66";
в графе 10 цифру "266.73" заменить цифрой "266.95";
в строке "Всего из внешних источников":
в графе 6 цифру "2067.34" заменить цифрой "2067.96";
в графе 9 цифру "314.44" заменить цифрой "314.84";
в графе 10 цифру "211.13" заменить цифрой "211.35";
в строке "гранты":
в графе 6 цифру "185.95" заменить цифрой "186.57";

Қазақстан Республикасына "Агросервистік қызметті (ауылшарқызметі) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкінің грантын беру туралы Келісімді бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 қыркүйек N 1157
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасына "Агросервистік қызметті (ауылшарқызметі) қолдау" жобасын дайындауға арналған Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкінің грантын беру туралы Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі мен Халықаралық Қайта Құру және Даму Банкі 2001 жылғы 18 мамырда жасасқан Келісім бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі жоғарыда аталған Келісімге сәйкес Қазақстан Республикасына берілген 623 600 (алты жүз жиырма үш мың алты жүз) АҚШ доллары сомасындағы грант қаражатының мақсатты және тиімді пайдаланылуын қамтамасыз етсін.
3. "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған мемлекеттік
инвестицияларының бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963
P001963_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 631-құжат) мынадай
өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000-2002
жылдарға арналған мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасына 2-қосымшада:
"Ауыл шаруашылығы" салалық секторы мынадай мазмұндағы реттік нөмірі
36-1-жолмен толықтырылсын:
___________________________________________________________________________
1        2             3         4      5       6   7  8   9     10  11
___________________________________________________________________________
"36-1  Агросервистік   Ауылшаруа.  2001- Барлығы  0,62       0,40  0,22
қызметті (ауыл  шылығы      2002
шарқызметі)     министрлігі       ХҚДБ     0,62       0,40  0,22
қолдау жобасын                    гранты
дайындау
___________________________________________________________________________
қорытынды тарауда:
"Барлығы" деген жолдағы:
6-бағандағы "2519.43" деген сан "2520.05" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағандағы "365.26" деген сан "365.66" деген санмен ауыстырылсын;
10-бағандағы "266.73" деген сан "266.95" деген санмен ауыстырылсын;
"Сыртқы көздерден барлығы" деген жолдағы:
6-бағандағы "2067.34" деген сан "2067.96" деген санмен ауыстырылсын;
9-бағандағы "314.44" деген сан "314.84" деген санмен ауыстырылсын;
10-бағандағы "211.13" деген сан "211.35" деген санмен ауыстырылсын;
"гранттар" деген жолдағы:
6-бағандағы "185.95" деген сан "186.57" деген санмен ауыстырылсын;

в графе 9 цифру "85.67" заменить цифрой "86.07";
в графе 10 цифру "36.61" заменить цифрой "36.83".
4. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан и
Министерству финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по
реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

9-бағандағы "85.67" деген сан "86.07" деген санмен ауыстырылсын;
10-бағандағы "36.61" деген сан "36.57" деген санмен ауыстырылсын.
4. Қазақстан Республикасының Ауылшаруашылығы министрлігі және
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі осы қаулыны іске асыру
жөніндегі қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.