Об утверждении Плана протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьера Госсовета Китайской Народной Республики Чжу Жунцзи 12-13 сентября 2001 года в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года N 1164
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Китайской Народной Республикой Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить План протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Премьера Госсовета Китайской Народной Республики Чжу Жунцзи (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проведение официального визита Премьера Госсовета Китайской Народной Республики Чжу Жунцзи за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 сентября 2001 года N 1164
План
протокольно-организационных мероприятий по подготовке
и проведению официального визита Премьера Госсовета
Китайской Народной Республики Чжу Жунцзи
__________________________________________________________________________
N  !      Мероприятие           !   Срок       !  Ответственные за
п/п !                            !  исполнения  !   мероприятия
__________________________________________________________________________
1 !            2               !       3      !         4
__________________________________________________________________________
1   Подготовка программы           сентябрь        Министерство
проведения официального        2001 года       иностранных дел
визита Премьера Госсовета                      Республики Казахстан
Китайской Народной
Республики Чжу Жунцзи
2   Согласование состава           сентябрь        Министерство
делегации                      2001 года       иностранных дел
Республики Казахстан
3   Подготовка сметы расходов      сентябрь        Министерство
по проведению официального     2001 года       иностранных дел
визита Премьера Госсовета                      Республики Казахстан
КНР в РК
4   Организация работы             сентябрь        Министерство
с представителями              2001 года       иностранных дел
средств массовой                               Республики Казахстан
информации
5   Организация встреч и проводов  сентябрь        Министерство
официальной делегации и        2001 года       иностранных дел
сопровождающих лиц                             Республики Казахстан,
в аэропорту                                    аким города Астаны,
аким города Алматы,
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
(по согласованию),
Таможенный комитет
Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан
6   Обеспечение стоянки,           сентябрь        Министерство
обслуживание и заправка        2001 года       транспорта и
спецсамолетов                                  коммуникаций Республики
Казахстан
7   Оформление аэропортов и улиц   сентябрь        Акимы города Астаны
городов Астаны и Алматы        2001 года       и города Алматы
флагами Китайской Народной
Республики, приветственными
транспарантами на казахском,
русском и китайском языках по
маршруту следования и мест
посещения официальной делегации
(по программе)
8   Транспортное обслуживание      сентябрь        Управление Делами
делегации                      2001 года       Президента Республики
Казахстан (по
согласованию), акимы
города Астаны и города
Алматы
9   Сопровождение машинами         сентябрь        Министерство
Управления дорожной            2001 года       внутренних дел
полиции МВД по маршрутам                       Республики Казахстан
следования
10   Обеспечение безопасности       сентябрь        Служба охраны
охраняемых лиц и               2001 года       Президента Республики
делегаций в аэропорту, по                      Казахстан (по
маршруту следования,                           согласованию),
в местах проведения                            Комитет
мероприятий и проживания                       национальной
(по программе)                                 безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство
внутренних дел
Республики Казахстан
11  Медицинское обслуживание       сентябрь        Управление Делами
членов официальной             2001 года       Президента Республики
делегации и сопровождающих                     Казахстан
лиц                                            (по согласованию)
12  Подготовка VIР залов           сентябрь        Управление Делами
в аэропортах города            2001 года       Президента Республики
Астаны и города Алматы и                       Казахстан (по
организация чайного стола                      согласованию), акимы
города Астаны и
города Алматы
13  Организация и размещение       сентябрь        Министерство
главы и членов делегации       2001 года       иностранных дел
в гостинице "Окан                              Республики Казахстан,
Интерконтиненталь - Астана"                    Управление Делами
города Астаны и гостинице                      Президента Республики
"Реджент - Анкара"                             Казахстан
города Алматы                                  (по согласованию)
14   Изготовление подарков для      сентябрь        Управление Делами
главы и членов делегации,      2001 года       Президента Республики
а также программы и другой                     Казахстан (по
печатной продукции                             согласованию),
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан
15   Обеспечение перевода           сентябрь        Министерство
2001 года       иностранных дел
Республики Казахстан
16   Подготовка тезисов к беседе    сентябрь        Министерство
Президента Республики          2001 года       иностранных дел
Казахстан с Премьером                          Республики Казахстан
Госсовета КНР
17   Подготовка тезисов к беседе    сентябрь        Министерство
Премьер-Министра Республики    2001 года       иностранных дел
Казахстан с Премьером                          Республики Казахстан
Госсовета КНР
18   Подготовка документов,         сентябрь        Министерство
предполагаемых к подписанию    2001 года       иностранных дел
Республики Казахстан,
Министерство финансов
Республики Казахстан,
Министерство
образования и науки
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по делам
здравоохранения
19   Подготовка проекта             сентябрь        Министерство
выступления Премьер-Министра   2001 года       иностранных дел
Республики Казахстан                           Республики Казахстан
на приеме в честь Главы
Правительства КНР
20   Обеспечение церемонии          сентябрь        Министерство
подписания документов          2001 года       иностранных дел
Республики Казахстан
21   Организация официального       сентябрь        Управление Делами
обеда от имени Правительства   2001 года       Президента Республики
Республики Казахстан                           Казахстан (по
согласованию),
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Республиканская
гвардия Республики
Казахстан (по
согласованию)
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қытай Халық Республикасы мемлекеттік Кеңесінің Премьері Чжу Жұнцзидің Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 12-13 қыркүйектегі ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 қыркүйек N 1164
Қазақстан Республикасы мен Қытай Халық Республикасы арасындағы екі жақты ынтымақтастықты нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік Кеңесінің Премьері Чжу Жұнцзидің ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының жоспары (бұдан әрі - Жоспар) бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергілікті атқарушы органдары, өзге де мемлекеттік органдары (келісім бойынша) және мүдделі ұйымдары (келісім бойынша) Жоспарда көзделген іс-шараларды іске асыру жөнінде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі 2001 жылға
арналған республикалық бюджетте "Өкілдік шығыстар" бағдарламасы бойынша
көзделген қаражаттың есебінен Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік
Кеңесінің Премьері Чжу Жұнцзидің ресми сапарын өткізуге қаражат бөлсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 7 қыркүйектегі
N 1164 қаулысымен
бекітілген
Қытай Халық Республикасы Мемлекеттік Кеңесінің Премьері Чжу Жұнцзидің
ресми сапарын дайындау және өткізу жөніндегі
протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының
жоспары
__________________________________________________________________________
Р/с          №Іс-шара               Орындалу          Іс-шараға
N                                   мерзімі          жауаптылар
___________________________________________________________________________
1              2                       3                  4
___________________________________________________________________________
1   Қытай Халық Республикасы        2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік Кеңесінің Премьері   қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
Чжу Жұнцзидің ресми сапарын
өткізу бағдарламасын дайындау
2   Делегация құрамын келісу        2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
3   ҚХР Мемлекеттік Кеңесі          2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
Премьерінің ресми сапарын        қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
өткізу жөніндегі шығыстар
сметасын дайындау
4   Бұқаралық ақпарат құралдарының  2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
өкілдерімен жұмысты ұйымдастыру  қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
5   Ресми делегацияны және бірге    2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
жүретін адамдарды әуежайда       қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі,
күтіп алу және шығарып салуды                Астана қаласының әкімі,
ұйымдастыру                                  Алматы қаласының әкімі,
Қазақстан Республикасының
Республикалық ұланы
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Кеден
комитеті
6   Арнаулы ұшақтардың тұрағын,     2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
оларға қызмет көрсетілуін және   қыркүйегі   Көлік және коммуникация.
жанар-жағар май құюды қамтама.               лар министрлігі
сыз ету
7   Астана және Алматы қалаларының  2001 жылдың  Астана және Алматы
әуежайлары мен көшелерін,        қыркүйегі   қалаларының әкімдері
делегацияның жүру бағыттары
бойынша және баратын орындарын
(бағдарлама бойынша) Қазақстан
Республикасы мен Қытай Халық
Республикасының жалауларымен,
қазақ, орыс және қытай тілде.
рінде сәлемдеме транспарант.
тарымен безендіру
8   Делегацияға көліктік қызмет     2001 жылдың  Қазақстан Республикасы
көрсету                          қыркүйегі   Президентінің Іс
Басқармасы (келісім
бойынша), Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
9   Жүру бағыттары бойынша ІІМ Жол  2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
полициясы басқармасының          қыркүйегі   Ішкі істер министрлігі
машиналарымен еріп жүру
10  Күзетке алынған адамдар мен     2001 жылдың  Қазақстан Республикасы
делегацияның әуежайда, жүру      қыркүйегі   Президентінің Күзет
бағыттары бойынша, іс-шаралар.               қызметі (келісім
ды өткізетін және тұратын                    бойынша), Қазақстан
орындарда (бағдарлама бойынша)               Республикасының Ұлттық
қауіпсіздігін қамтамасыз ету                 қауіпсіздік комитеті
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
11  Ресми делегацияның мүшелері     2001 жылдың  Қазақстан Республикасы
мен бірге жүретін адамдарға      қыркүйегі   Президентінің Іс
медициналық қызмет көрсету                   Басқармасы (келісім
бойынша)
12  Астана қаласының және Алматы    2001 жылдың  Қазақстан Республикасы
қаласының әуежайларындағы VIP    қыркүйегі   Президентінің Іс
залдарды дайындау және шәй                   Басқармасы (келісім
дастарханын ұйымдастыру                      бойынша), Астана және
Алматы қалаларының
әкімдері
13  Делегация басшысы мен           2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
мүшелерінің Астана қаласындағы   қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі,
"Окан Интерконтиненталь-Астана"              Қазақстан Республикасы
және Алматы қаласындағы                      Президентінің Іс
"Реджент-Анкара" қонақ үйле.                 Басқармасы (келісім
рінде орналасуын ұйымдастыру                 бойынша)
14  Делегация басшысы мен мүшелері  2001 жылдың  Қазақстан Республикасы
үшін сыйлықтар, сондай-ақ,       қыркүйегі   Президентінің Іс
бағдарлама мен басқа да баспа                Басқармасы (келісім
өнімдерін әзірлеу                            бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі
15  Аударманы қамтамасыз ету        2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
16  ҚХР Мемлекеттік Кеңесінің       2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
Премьерімен әңгімелесуге         қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
Қазақстан Республикасының
Президентіне тезистер дайындау
17  ҚХР Мемлекеттік Кеңесінің       2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
Премьерімен әңгімелесуге         қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министріне тезистер
дайындау
18  Қол қоюға көзделіп отырған      2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
құжаттарды дайындау              қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Денсаулық
сақтау ісі жөніндегі
агенттігі
19  Қазақстан Республикасы Премьер  2001 жылдың  Қазақстан Республикасының
Министрінің ҚХР Үкімет           қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
басшысының құрметіне арналған
қабылдауында сөйлейтін сөзінің
жобасын дайындау
20  Құжаттарға қол қоюға рәсімін    2001 жылдың  Қазақстан Республикасы
қамтамасыз ету                   қыркүйегі   Сыртқы істер министрлігі
21  Қазақстан Республикасы          2001 жылдың  Қазақстан Республикасы
Үкіметінің атынан ресми түстік   қыркүйегі   Президентінің Іс
ас беруді ұйымдастыру                        Басқармасы (келісім
бойынша), Қазақстан
Республикасы Сыртқы істер
министрлігі, Қазақстан
Республикасы Республикалық
ұланы (келісім бойынша)
__________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.