О проекте Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора о всеобъемлющем запрещении ядерных испытаний"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2001 года N 1188
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О ратификации Договора о всеобъемлющем запрещении ядерных испытаний".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Закон
Республики Казахстан
О ратификации Договора о всеобъемлющем
запрещении ядерных испытаний
Ратифицировать Договор о всеобъемлющем запрещении ядерных испытаний,
совершенный в Нью-Йорке 30 сентября 1996 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

"Ядролық сынақтарға жан-жақты тыйым салу туралы шартты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қыркүйек N 1188
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ядролық сынақтарға жан-жақты тыйым салу туралы шартты бекіту
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының
Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасының Заңы
Ядролық сынақтарға жан-жақты
тыйым салу туралы шартты бекіту туралы
1996 жылғы 30 қыркүйекте Нью-Йоркте жасалған Ядролық сынақтарға
жан-жақты тыйым салу туралы шарт бекітілсін.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.