О проведении третьего заседания Казахстанско-польской межправительственной комиссии по торгово-экономическому сотрудничеству
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2001 года N 1216
В целях активизации взаимовыгодного сотрудничества между Республикой Казахстан и Республикой Польша Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан:
1) провести с 26 по 27 сентября 2001 года в городе Астане третье заседание Казахстанско-польской межправительственной комиссии по торгово- экономическому сотрудничеству (далее - Комиссия);
2) совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан подготовить необходимые документы и разработать программу пребывания членов польской части Комиссии;
3) совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить транспортное обслуживание и проживание членов польской части Комиссии в городе Астане.
2. Центральным исполнительным органам, иным государственным органам (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по выполнению поручений, предусмотренных Планом мероприятий по подготовке третьего заседания Комиссии, согласно приложению.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан средства для проведения третьего заседания Комиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
4. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 сентября 2001 года N 1216
План мероприятий
по подготовке третьего заседания Казахстанско-польской
межправительственной комиссии по торгово-экономическому
сотрудничеству (26-27 сентября 2001 года, г. Астана)
___________________________________________________________________________
N !         Мероприятие         !  Срок    !   Ответственные за
п/п!                             !исполнения!      исполнение
___________________________________________________________________________
1 !            2                !     3    !           4
___________________________________________________________________________
1   Подготовить программу         До 20      Министерство транспорта и
пребывания делегации          сентября   коммуникаций Республики
2001 года  Казахстан (созыв),
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
2   Внести предложения по         До 20      Министерство транспорта и
регламенту работы Комиссии    сентября   коммуникаций Республики
(время, предоставленное       2001 года  Казахстан (созыв),
докладчику и выступающим),               Министерство иностранных дел
по руководителям рабочих                 Республики Казахстан,
групп и их составу, месту                Министерство финансов
проведения                               Республики Казахстан,
Министерство экономики и
торговли Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия
Республики Казахстан,
Министерство образования и
науки Республики Казахстан,
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан,
Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан,
Министерство государственных
доходов Республики
Казахстан, Министерство
природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики
Казахстан, Министерство
внутренних дел Республики
Казахстан
3   Представить предложения       До 20      Министерство транспорта и
в проект Протокола третьего   сентября   коммуникаций Республики
заседания Казахстанско-       2001 года  Казахстан (созыв),
польской комиссии по                     Министерство иностранных дел
торгово-экономическому                   Республики Казахстан,
сотрудничеству                           Министерство финансов
Республики Казахстан,
Министерство экономики и
торговли Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
культуры, информации и
общественного согласия
Республики Казахстан,
Министерство образования и
науки Республики Казахстан,
Министерство труда и
социальной защиты населения
Республики Казахстан,
Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан,
Министерство государственных
доходов Республики
Казахстан, Министерство
природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики
Казахстан, Министерство
внутренних дел Республики
Казахстан
4   Внести предложения по         До 20      Министерство транспорта и
организации обслуживания      сентября   коммуникаций Республики
польской делегации (прием     2001 года  Казахстан (созыв),
от имени Сопредседателя                  Министерство иностранных дел
казахстанской части Комиссии,            Республики Казахстан,
кофе-брейк, канцелярские                 Министерство финансов
товары)                                  Республики Казахстан
5   За счет выделенных средств    До 20      Министерство транспорта и
организовать покупку          сентября   коммуникаций Республики
памятного подарка             2001 года  Казахстан
Сопредседателю польской
части Комиссии и сувениров
для членов польской
делегации
6   Организовать освещение         24-27     Пресс-службы Министерства
работы третьего заседания     сентября   иностранных дел Республики
Комиссии в прессе и           2001 года  Казахстан и Министерства
проведение пресс-конференции             транспорта и коммуникаций
по итогам заседания Комиссии             Республики Казахстан
7   Подготовить выступления       До 20      Министерство транспорта и
Сопредседателя казахстанской  сентября   коммуникаций Республики
части Комиссии,               2001 года  Казахстан, Министерство
представителей Министерства              иностранных дел
природных ресурсов и охраны              Республики Казахстан,
окружающей среды Республики              Министерство природных
Казахстан, Министерства                  ресурсов и охраны
экономики и торговли                     окружающей среды Республики
Республики Казахстан,                    Казахстан, Министерство
Министерства энергетики и                экономики и торговли
минеральных ресурсов                     Республики Казахстан,
Республики Казахстан                     Министерство энергетики и
минеральных ресурсов
Республики Казахстан
8   Обеспечить безопасность       24-27      Министерство внутренних дел
делегации в аэропорту, по    сентября    Республики Казахстан
маршрутам следования,        2001 года
поддержание общественного
порядка в местах посещения
и в ходе проведения
совещания в период работы
Комиссии
9   Представить отчет в          До 10       Министерство транспорта и
Правительство Республики     октября     коммуникаций Республики
Казахстан по итогам третьего 2001 года   Казахстан
заседания Казахстанско-
польской межправительственной
комиссии по торгово-
экономическому сотрудничеству
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегі қазақстан-поляк үкiметаралық комиссиясының үшінші мәжiлiсiн өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қыркүйек N 1216
Қазақстан Республикасы мен Польша Республикасының арасындағы өзара тиiмдi ынтымақтастықты жандандыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi:
1) Астана қаласында 2001 жылғы 26-27 қыркүйекте Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөніндегi қазақстан-поляк үкiметаралық комиссиясының (бұдан әрi - Комиссия) үшiншi мәжiлiсiн өткiзсiн;
2) Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiмен бiрлесiп қажеттi құжаттарды дайындасын және Комиссияның поляк бөлiгi мүшелерiнiң жүріп-тұру бағдарламасын әзiрлесiн;
3) Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасымен (келiсiм бойынша) бiрлесіп Астана қаласында Комиссияның поляк бөлiгi мүшелерiне көлiктік қызмет көрсетудi және олардың тұруын қамтамасыз етсiн.
2. Орталық атқарушы органдар, өзге де мемлекеттiк органдар (келiсiм бойынша) және мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) қосымшаға сәйкес Комиссияның үшiншi мәжiлiсiн дайындау жөнiндегi iс-шаралар жоспарында көзделген тапсырмаларды орындау жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан
Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне Комиссияның
үшiншi мәжiлiсiн өткiзу үшiн 2001 жылға арналған республикалық бюджетте
"Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаражат
бөлсiн.
4. Осы қаулының іске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар министрлігіне жүктелсін.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 19 қыркүйектегi
N 1216 қаулысына
қосымша
Сауда-экономикалық ынтымақтастық жөнiндегі қазақстан-поляк
үкiметаралық комиссиясының үшінші мәжiлiсiн дайындау жөнiндегі
iс-шаралар жоспары
(2001 жылғы 26-27 қыркүйек, Астана қаласы)
---------------------------------------------------------------------------
N !      Iс-шаралардың атауы     !  Орындалу  !  Орындауға жауаптылар
!                              !  мерзімі   !
---------------------------------------------------------------------------
1 !                2             !      3     !            4
---------------------------------------------------------------------------
1   Делегацияның жүрiп-тұру         2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
бағдарламасын дайындау        20 қыркүйекке Көлiк және коммуникациялар
дейiн      министрлігі (жинақтау),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi
2   Комиссияның жұмыс регламентi    2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
(баяндамашы мен сөз           20 қыркүйекке Көлiк және коммуникациялар
сөйлеушiлерге берiлген           дейiн      министрлігі (жинақтау),
уақыт), жұмыс топтарының                    Қазақстан Республикасының
жетекшiлерi мен құрамы,                     Сыртқы iстер министрлiгі,
өткiзу орны жөнiнде                         Қазақстан Республикасының
ұсыныстар енгiзу                            Қаржы министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Iшкi iстер министрлiгi
3   Сауда-экономикалық            2001 жылғы    Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөнiндегi      20 қыркүйекке  Көлік және коммуникациялар
қазақстан-поляк                 дейін       министрлігі (жинақтау),
комиссиясының үшiншi                        Қазақстан Республикасының
мәжiлiсi хаттамасының                       Сыртқы істер министрлігі,
жобасына ұсыныстар беру                     Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Экономика және сауда
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Энергетика
және минералдық ресурстар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Мәдениет,
ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Табиғи
ресурстар және қоршаған
ортаны қорғау министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Ішкi iстер министрлiгi
4   Поляк делегациясына қызмет      2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
көрсетудi (Комиссияның        20 қыркүйекке Көлiк және коммуникациялар
қазақстандық бөлігінiң тең         дейiн    министрлiгi (жинақтау),
төрағасы атынан қабылдау,                   Қазақстан Республикасының
кофе-брейк, кеңсе заттары)                  Сыртқы істер министрлiгi,
ұйымдастыру жөнiнде ұсыныстар               Қазақстан Республикасының
енгiзу                                      Қаржы министрлiгi
5   Бөлiнген қаражат есебiнен       2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
Комиссияның поляк бөлiгiнiң   20 қыркүйекке Көлiк және коммуникациялар
тең төрағасына естелiк             дейiн    министрлiгi
сыйлық және поляк
делегациясының мүшелерiне
кәдесыйлар сатып алуды
ұйымдастыру
6   Комиссияның үшiншi              2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжiлiсiнiң жұмысын          24-27 қыркүйек Сыртқы iстер министрлiгi
баспасөзде жариялауды және                  мен Қазақстан Республикасы
Комиссия мәжілісiнiң                        Көлiк және коммуникациялар
қорытындылары бойынша                       министрлiгiнiң баспасөз
баспасөз конференциясын                     қызметтерi
өткiзудi ұйымдастыру
7   Комиссияның қазақстандық        2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
бөлiгi тең төрағасының,       20 қыркүйекке Көлiк және коммуникациялар
Қазақстан Республикасының          дейiн    министрлiгі, Қазақстан
Табиғи ресурстар және                       Республикасының Сыртқы
қоршаған ортаны қорғау                      iстер министрлiгi,
министрлiгi, Қазақстан                      Қазақстан Республикасының
Республикасының Экономика                   Табиғи ресурстар және
және сауда министрлiгi,                     қоршаған ортаны қорғау
Қазақстан Республикасының                   министрлiгi, Қазақстан
Энергетика және минералдық                  Республикасының Экономика
ресурстар министрлiгi                       және сауда министрлiгi,
өкiлдерiнiң сөйлейтiн                       Қазақстан Республикасының
сөздерiн дайындау                           Энергетика және минералдық
ресурстар министрлiгi
8   Делегацияның әуежайдағы,        2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
жүру бағыты бойынша          24-27 қыркүйек Iшкi iстер министрлiгi
қауiпсiздiгiн, барған
орындарында және Комиссия
жұмысы кезеңiнде кеңестi
өткiзу барысында қоғамдық
тәртiптi сақтауды қамтамасыз
ету
9   Сауда-экономикалық              2001 жылғы  Қазақстан Республикасының
ынтымақтастық жөнiндегi         10 қазанға  Көлiк және коммуникациялар
қазақстан-поляк үкiметаралық       дейiн    министрлiгi
комиссиясы үшiншi мәжiлiсiнiң
қорытындылары бойынша
Қазақстан Республикасының
Yкiметiне есеп дайындау
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.