О внесении дополнения и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года N 1035
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2001 года N 1217. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2008 года N 1061.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.11.2008 N 1061 (порядок введения в действие см. п.4 ).
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 октября 1998 года N 1035 P981035_ "О проведении научно-исследовательских работ по изучению возможности ограниченного изъятия животных, занесенных в Красную книгу Республики Казахстан, в 1998-2002 годах" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 36, ст. 329) следующие дополнение и изменение:
в абзаце втором пункта 3:
после слов "областях и" дополнить словам "3 архаров";
цифру "15" заменить цифрой "30".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қазандағы N 1035 қаулысына толықтыру мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қыркүйек N 1217. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1061 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008 жылғы 14 қарашадағы N 1061 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Қызыл кітабына енгізілген жануарларды 1998-2002 жылдары шектеулі алудың мүмкіндіктерін зерделеу жөніндегі ғылыми-зерттеу жұмыстарын жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 14 қазандағы N 1035 P981035_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 36, 329-құжат) мынадай толықтыру мен өзгеріс енгізілсін:
3-тармақтың екінші абзацында:
"Маңғыстау облысынан" деген сөздерден кейін "3 арқар," деген сөздермен толықтырылсын; "15" деген сан "30" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары