О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 1222
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утверждено
постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 1222
Изменения и дополнения, которые вносятся
в некоторые решения Правительства
Республики Казахстан
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 7 октября 2002 г. N 1096 P021096_ )
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 29 декабря
2000 года N 1950
P001950_
"О реализации Закона Республики Казахстан "О
республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2000 г.,
N 56, ст. 627):
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного,
рыбного хозяйства и охраны окружающей среды":
по администратору 212 "Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан":
в программе 1 "Административные расходы":
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа", в графе 3 цифру
"91 870" заменить цифрой "94 837";
в подпрограмме 2 "Аппарат территориальных органов", в графе 3 цифру
"1 239 300" заменить цифрой "1 236 333".
3. (пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК
от 11 января 2002 г. N 39
P020039_
)
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 қыркүйек N 1222
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір
шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтырулар бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 22 қыркүйектегі
N 1222 қаулысымен бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін
өзгерістер мен толықтырулар
1.
<*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.10.07. N 1096
қаулысымен.
P021096_
2. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат):
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІV "Шығыстар" бөлімінде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау"
функционалдық тобында:
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау
саласындағы өзге де қызметтер" ішкі функциясында:
212 "Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі"
әкімшісінде:
1 "Әкімшіліктік шығыстар" бағдарламасында:
1 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында, 3-бағандағы "91
870" деген сан "94 837" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Аумақтық органның аппараттары" кіші бағдарламасында, 3-бағандағы
"1 239 300" деген сан "1 236 333" деген санмен ауыстырылсын.
3.
<*>
Ескерту. 3-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.01.11. N 39
қаулысымен.
P020039_
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.