О предоставлении гидрометеорологической информации за счет бюджетных ассигнований в 2001 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2001 года N 1228
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить Перечень центральных и местных исполнительных органов и объем гидрометеорологической информации, предоставляемой им Республиканским государственным предприятием "Казгидромет" за счет бюджетных ассигнований в 2001 году согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 22 сентября 2001 года N 1228
Перечень
центральных и местных исполнительных органов и объем
гидрометеорологической информации, предоставляемой им Республиканским
государственным предприятием "Казгидромет" за счет бюджетных
ассигнований в 2001 году
___________________________________________________________________________
Центральные и местные ! Гидрометеорологическая !Периодичность! Способ
исполнительные органы !      информация        !   подачи    !доставки
_______________________!________________________!_____________!____________
1             !           2            !      3      !    4
_______________________!________________________!_____________!____________
Администрация       Ежедневный               В течение    Факсимильная
Президента Республики    метеорологический        года         связь
Казахстан          бюллетень, ежемесячный
бюллетень погоды,
прогноз погоды на 2-3
сутки, прогноз погоды
на неделю, прогноз
погоды по г.г. Астана
и Алматы на текущий
день и сутки,
штормовые                В случае
предупреждения о         угрозы
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидро-
метеорологических
явлений
Канцелярия Премьер-           То же               То же        То же
Министра Республики
Казахстан
Агентство Республики     Ежедневный               В течение    Электронная
Казахстан по             метеорологический        года         почта
чрезвычайным ситуациям   бюллетень, ежемесячный
бюллетень погоды,
ежедневный               В период
гидрологический          паводка
бюллетень,
штормовые                В случае     Факсимильная
предупреждения о         угрозы       связь
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидро-
метеорологических
явлений (в том числе
о горимости леса, о
лавинной и селевой
обстановке в горных
районах республики)
Министерство сельского   Ежедневный               В течение    То же
хозяйства Республики     метеорологический        года
Казахстан                бюллетень,
штормовые                В случае
предупреждения о         угрозы
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидро-
метеорологических
явлений
Министерство энергетики      То же                То же        То же
и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
Комитет национальной         То же                То же        То же
безопасности
Республики Казахстан
Министерство транспорта      То же                То же        То же
и коммуникаций
Республики Казахстан
Министерство внутренних
дел Республики Казахстан     То же                То же        То же
Министерство природных   Ежедневный               В течение    То же
ресурсов и охраны        метеорологический        года
окружающей среды         бюллетень,
Республики Казахстан     ежедневный               В период
гидрологический          паводка
бюллетень,
штормовые                В случае
предупреждения о         угрозы
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидро-
метеорологических
явлений, ежемесячный     В течение    Почтовая
экологический            года         связь
бюллетень о состоянии
природной среды (вода,
воздух, земля,
радиоэкология),
оперативная информация
об экстремально-
высоких уровнях
загрязнения (ЭВЗ),
высоких уровнях
загрязнения (ВЗ),
опасных явлениях (ОЯ)
Министерство обороны     Ежедневный               В течение    Электронная
Республики Казахстан     метеорологический        года         почта
бюллетень,
ежемесячный
бюллетень погоды,
ежедневный               В период
гидрологический          паводка
бюллетень,
штормовые                В случае     Факсимильная
предупреждения о         угрозы       связь
возможности
возникновения опасных
и стихийных гидро-
метеорологических
явлений
Аким г. Астаны           Штормовые                В случае     Телефоно-
предупреждения о         угрозы       грамма
возможности возникнове-
ния опасных и стихийных
гидрометеорологических
явлений
Аким г. Алматы               То же                То же        То же
Акимы областей               То же                То же        То же
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2001 жылы бюджеттік қаржы бөлу есебінен гидрометеорологиялық ақпарат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 22 қыркүйек N 1228
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Орталық және жергілікті атқарушы органдардың
тізбесі мен оларға 2001 жылы бюджеттік қаржы бөлу есебінен "Қазгидромет"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны беретін гидрометеорологиялық
ақпараттың көлемі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 22 қыркүйектегі
N 1228 қаулысымен
бекітілген
Орталық және жергілікті атқарушы органдардың тізбесі
мен оларға 2001 жылы бюджеттік қаржы бөлу есебінен "Қазгидромет"
республикалық мемлекеттік кәсіпорны беретін гидрометеорологиялық
ақпараттың көлемі
---------------------------------------------------------------------------
Орталық және жергілікті!  Гидрометеорологиялық    !   Беру    ! Жеткізу
атқарушы органдар   !        ақпарат           !кезеңділігі! тәсілі
---------------------------------------------------------------------------
1                          2                   3          4
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы   Күнделікті метеорологиялық  Жыл бойы   Факсимиль.
Президентінің Әкімшілігі бюллетень, ауа райының ай              дік байла.
сайынғы бюллетені, 2-3                 ныс
тәулікке ауа райын болжау,
ауа райын бір аптаға
болжау, Астана және
Алматы қалалары бойынша
ағымдағы күнге және бір
күнге арналған ауа райын
болжау, қауіпті және         Қауіп
апатты гидрометеорологиялық  туындаған
құбылыстардың туындау        жағдайда
мүмкіндігі туралы дауылдық
ескерту
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы           Бұл да               Бұл да     Бұл да
Премьер-Министрінің
Кеңсесі
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.  Күнделікті метеорологиялық  Жыл бойы   Электрондық
ның Төтенше жағдайлар    бюллетень, ауа райының ай              почта
жөніндегі агенттігі      сайынғы бюллетені,
күнделікті гидрологиялық
бюллетень,
қауіпті және апатты         Тасқын
гидрометеорологиялық        кезеңінде
құбылыстардың туындау       Қауіп      Факсимиль.
мүмкіндігі туралы дауылдық  туындаған  дік
ескерту (оның ішінде орман  жағдайда   байланыс
өрті, республиканың таулы
аудандарындағы қар көшкіні
мен сел жағдайы туралы)
--------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.  Күнделікті метеорологиялық  Жыл бойы   Факсимиль.
ның Ауыл шаруашылығы     бюллетень,                             дік
министрлігі                                                     байланыс
қауіпті және апатты         Қауіп
гидрометеорологиялық        туындаған
құбылыстардың туындау       жағдайда
мүмкіндігі туралы дауылдық
ескерту
--------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.            Бұл да             Бұл да       Бұл да
ның Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлігі
--------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.            Бұл да             Бұл да       Бұл да
ның Ұлттық қауіпсіздік
комитеті
--------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.            Бұл да             Бұл да       Бұл да
ның Көлік және
коммуникациялар
министрлігі
--------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.            Бұл да             Бұл да       Бұл да
ның Ішкі істер
министрлігі
--------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.  Күнделікті метеорологиялық  Жыл бойы      Бұл да
ның Табиғи ресурстар     бюллетень,
және қоршаған ортаны     күнделікті гидрологиялық    Тасқын
қорғау министрлігі       бюллетень,                  кезеңінде
қауіпті және апатты         Қауіп
гидрометеорологиялық        туындаған
құбылыстардың туындау       жағдайда
мүмкіндігі туралы дауылдық
ескерту, табиғи ортаның     Жыл бойы      Почта
(су, ауа, жер,                            байланыс
радиоэкология), жағдайы
туралы ай сайынғы
экологиялық бюллетені,
ластанудың шұғыл жоғары
(ЛШЖ) деңгейлері, жоғарғы
ластану (ЖЛ) деңгейлері,
қауіпті құбылыстар (ҚҚ)
туралы жедел ақпарат
--------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы.  Күнделікті метеорологиялық  Жыл бойы   Электронды
ның Қорғаныс министрлігі бюллетень, ауа райының ай              почта
сайынғы бюллетені,
күнделікті гидрологиялық    Тасқын
бюллетень,                  кезеңінде
қауіпті және апатты         Қауіп      Факсимиль.
гидрометеорологиялық        туындаған  дік
құбылыстардың туындау       жағдайда   байланыс
мүмкіндігі туралы дауылдық
ескерту
--------------------------------------------------------------------------
Астана қаласының әкімі   Қауіпті және апатты         Қауіп      Телефоно.
гидрометеорологиялық        туындаған  грамма
құбылыстардың туындау       жағдайда
мүмкіндігі туралы дауылдық
ескерту
--------------------------------------------------------------------------
Алматы қаласының әкімі          Бұл да                Бұл да      Бұл да
--------------------------------------------------------------------------
Облыстардың әкімдері            Бұл да                Бұл да      Бұл да
--------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.