Об оплате услуг фирме Abt Associates (Cоединенные Штаты Америки)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года N 1238
В целях оплаты услуг, оказанных в соответствии с Контрактом на оказание консультационных услуг от 17 октября 1998 года между Министерством юстиции Республики Казахстан и фирмой Abt Associates (Соединенные Штаты Америки), Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить Министерству юстиции Республики Казахстан, после одобрения Международным Банком Реконструкции и Развития, произвести оплату в тенге из средств займа N 4467 KZ по реализации проекта Правовой реформы фирме Abt Associates (Соединенные Штаты Америки) в сумме, эквивалентной 29 892,30 (двадцать девять тысяч восемьсот девяносто два) долларам США (тридцать центов), из подпрограммы 80 "Реализация проекта за счет внешних займов" программы 39 "Правовая реформа", предусмотренной в республиканском бюджете на 2001 год, за услуги, оказанные в соответствии с Контрактом на оказание консультационных услуг от 17 октября 1998 года между
Министерством юстиции Республики Казахстан и фирмой Abt Associates
(Соединенные Штаты Америки).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Abt Associates фирмасының (Америка Құрама Штаттары) қызметіне ақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 қыркүйек N 1238
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен Abt Associates фирмасының (Америка Құрама Штаттары) арасындағы 1998 жылғы 17 қазанда жасалған Консультациялық қызметтер көрсету келісім-шартына сәйкес көрсетілген қызметтерге ақы төлеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне, Халықаралық қайта Жаңарту және Даму Банкі мақұлдағаннан кейін, Құқықтық реформа жобасын іске асыру жөніндегі N 4467 KZ займы қаражаты есебінен Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі мен Abt Associates фирмасының (Америка Құрама Штаттары) арасындағы 1998 жылғы 17 қазанда жасалған Консультациялық қызметтер көрсету келісім-шартына сәйкес көрсетілген қызметтер үшін, Abt Associates фирмасына (Америка Құрама Штаттары) 2001 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген 39 "Құқықтық реформа" бағдарламасының 80
"Сыртқы займдар есебінен жобаны іске асыру" кіші бағдарламасынан 29 892,30
(жиырма тоғыз мың сегіз жүз тоқсан екі) АҚШ доллары (отыз центке) балама
сомада теңгемен ақы төлеуге рұқсат берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.