О подготовке и проведении официального визита Президента Украины Кучмы Л.Д. в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2001 года N 1251
В целях подготовки и проведения официального визита Президента Украины Кучмы Л.Д. в Республику Казахстан 26-28 сентября 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению официального визита (далее - План).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
совместно с заинтересованными центральными и местными исполнительными органами Республики Казахстан обеспечить выполнение протокольно- организационных мероприятий по подготовке и организации официального визита, предусмотренных Планом;
совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов делегации Украины.
3. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение официального визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов делегации в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет
специального самолета Президента Украины Кучмы Л.Д. над территорией
Республики Казахстан;
техническое обслуживание, стоянку и заправку самолета в аэропорту
города Астаны.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан обеспечить освещение официального визита в средствах
массовой информации.
7. Контроль за исполнением настоящего настоящего постановления
возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2001 года N 1251
План
мероприятий по подготовке и проведению официального визита
Президента Украины Кучмы Л.Д. в Республику Казахстан
__________________________________________________________________________
N |         Мероприятия          |     Срок      | Ответственные
п/п|                              |               |  исполнители
--------------------------------------------------------------------------

Украина Президенті Л.Д. Кучманың Қазақстан Республикасына ресми сапарына дайындық және оны өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 26 қыркүйек N 1251
Украина Президенті Л.Д. Кучманың Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 26-28 қыркүйектегі ресми сапарына дайындалу және оны өткізу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қосымшаға сәйкес Ресми сапарға дайындық және оны өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекітілсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі:
Қазақстан Республикасының мүдделі орталық және жергілікті атқарушы органдарымен бірлесіп, Жоспарда көзделген ресми сапарға дайындық және ұйымдастыру жөніндегі протоколдық-ұйымдастырушылық іс-шараларын орындауды қамтамасыз етсін;
Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп Украина делегациясының мүшелерін орналастыру, тамақтандыру және оларға көліктік қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы (келісім бойынша) 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебінен ресми сапарды өткізуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Iшкі iстер министрлiгi делегация мүшелерiнiң әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгін, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге еріп жүрудi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгі белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Украина
Президенті Л.Д. Кучманың арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының
үстiнен ұшып өтуiн;
Астана қаласының әуежайында ұшаққа техникалық қызмет көрсетудi, тұрақ
берудi және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгi ресми сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын
қамтамасыз етсiн.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгiне жүктелсiн.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 26 қыркүйектегі
N 1251 қаулысымен
бекітілген
Украина Президенті Л.Д. Кучманың Қазақстан Республикасына
ресми сапарына дайындық және өткiзу жөніндегі іс-шаралар
жоспары
---------------------------------------------------------------------------
N !        Іс-шара                !  Орындау   !      Жауапты
!                               !  мерзімі   !      орындаушылар
---------------------------------------------------------------------------

1 |              2               |       3       |       4
--------------------------------------------------------------------------
1. Подготовка сметы расходов по    до 26 сентября  Управление Делами
проведению визита               2001 года       Президента Республики
Казахстан (по
согласованию)
2. Организация работы с предста-   до 28 сентября  Пресс-служба Президента
вителями средств массовой       2001 года       Республики казахстан
информации                                      (по согласованию),
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
3. Организация встреч и проводов   26-28           Протокольная служба
официальной делегации и         сентября        Президента Республики
сопровождающих лиц в аэропорту  2001 года       Казахстан (по
города Астаны, в том числе                      согласованию),
через VIР-зал                                   Управление Делами
Президента
Республики Казахстан
(по согласованию),
Республиканская гвардия
(по согласованию),
Служба охраны
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию),
Министерство
иностранных дел
4. Обеспечение пролета над          26-28           Министерство транспорта
территорией Республики           сентября        и коммуникаций,
Казахстан спецсамолета с         2001 года       Министерство обороны,
официальной делегацией                           Министерство
иностранных дел
5. Обеспечение стоянки,                --//--       Министерство транспорта
обслуживания и заправки                          и коммуникаций
спецсамолета
6. Оформление аэропорта и улиц      до 26 сентября  Аким города Астаны
города Астаны флагами,           2001 года
транспарантами по маршрутам
следования официальной делегации
и в местах посещения
7. Обеспечение безопасности         26-28           Министерство
охраняемых лиц и делегаций в     сентября        внутренних дел, Служба
аэропорту, по маршрутам          2001 года       охраны Президента
следования, в местах                             Республики Казахстан
проведения мероприятий и                         (по согласованию),
проживания                                       Комитет национальной
безопасности (по
согласованию)
8. Медицинское обслуживание           --//--        Управление Делами
членов делегации и                               Президента Республики
сопровождающих лиц                               Казахстан (по
согласованию)
9. Организация размещения и питания,  --//--        Управление Делами
а также транспортное обслуживание                Президента Республики
делегации                                        Казахстан (по
согласованию),
Министерство
иностранных дел
10. Техническое оформление зала    до 26 сентября   Управление Делами
проведения встречи             2001 года        Президента Республики
(государственные флаги,                         Казахстан (по
настольные таблички и флажки,                   согласованию),
цветы, микрофоны)                               Протокольная служба
Президента Республики
Казахстан (по
согласованию)
11. Изготовление бэйджей для          --//--        Управление Делами
членов официальной делегации,                   Президента Республики
сопровождающих лиц, прессы и                    Казахстан (по
охраны                                          согласованию),
Министерство
иностранных дел
12. Изготовление подарочных           --//--        Управление Делами
наборов для Президента Украины                  Президента Республики
и членов официальной делегации,                 Казахстан (по
а также программ и другой                       согласованию)
печатной продукции
13. Подготовка документов,            --//--        Министерство
предлагаемых к подписанию и                     иностранных дел
обеспечение протокола подписания
14. Организация приема от имени       --//--        Управление Делами
Президента Республики Казахстан                 Президента Республики
(определение и оформление места                 Казахстан (по
проведения приема, рассадка,                    согласованию),
согласование квот для делегаций,                Протокольная служба
охранные мероприятия, подготовка                Президента Республики
меню, музыкальная программа)                    Казахстан (по
согласованию),
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия,
Министерство
иностранных дел
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1 !               2               !      3     !             4
---------------------------------------------------------------------------
1  Сапарды өткізу жөніндегі         2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
шығыстар сметасын дайындау      26 қыркүйекке Президентінің
дейін     Іс Басқармасы
(келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
2  Бұқаралық ақпарат құралдарының   2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
өкілдерімен жұмысты              28           Президентінің баспасөз
ұйымдастыру                      қыркүйекке   қызметі (келісім бойынша),
дейін        Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
3  Ресми делегацияны және бірге     2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
жүретін адамдарды Астана         26-28        Президентінің Протокол
қаласының әуежайында, оның       қыркүйек     қызметі (келісім бойынша),
ішінде VIР-залы арқылы күтіп                  Қазақстан Республикасы
алуды және шығарып салуды                     Президентінің Іс басқар.
ұйымдастыру                                   масы (келісім бойынша),
Республикалық ұлан
(келісім бойынша),
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет
қызметі (келісім бойынша),
Сыртқы істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
4  Ресми делегациясы бар арнайы    2001 жылғы    Көлік және коммуникациялар
ұшақтың Қазақстан Республикасы  26-28         министрлігі, Сыртқы істер
аумағының үстінен ұшып өтуін    қыркүйек      министрлігі,
қамтамасыз ету                                Қорғаныс министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
5  Арнайы ұшақтың тұрағын, оған      -//-        Көлік және коммуникациялар
қызмет көрсетуді және жанармай                министрлігі
құюды қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
6  Астана қаласының әуежайы мен    2001 жылғы    Астана қаласының әкімі
көшелерін ресми делегациялар.   26
дың жүру бағыттары бойынша      қыркүйекке
және баратын орындарын          дейін
жалаулармен, транспаранттармен
безендіру
---------------------------------------------------------------------------
7  Күзетілетін адамдар мен деле.   2001 жылғы    Ішкі істер министрлігі,
гациялардың әуежайда, жүру      26-28         Қазақстан Республикасы
бағыттары бойынша, іс-шаралар.  қыркүйек      Президентінің Күзет
ды өткізетін және тұратын                     қызметі (келісім бойынша),
орындарында қауіпсіздігін                     Ұлттық Қауіпсіздік
қамтамасыз ету                                Комитеті (келісім
бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
8  Делегация мүшелері мен             -//-       Қазақстан Республикасы
бірге жүретін адамдарға                       Президентінің Іс
медициналық қызмет көрсету                    Басқармасы (келісім
бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
9  Делегацияның орналасуын және       -//-       Қазақстан Республикасы
тамақтануын ұйымдастыру,                      Президентінің Іс
сондай-ақ көліктік қызмет                     Басқармасы (келісім
көрсету                                       бойынша),
Сыртқы істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
10 Кездесу өткізілетін залды       2001 жылғы    Қазақстан Республикасы
техникалық тұрғыдан ресімдеу    26            Президентінің Іс
(мемлекеттік жалаулар, үстел    қыркүйекке    Басқармасы (келісім
үстілік табличкалар мен         дейін         бойынша), Қазақстан
жалаушалар, гүлдер,                           Республикасы Президентінің
микрофондар)                                  Протокол қызметі
(келісім бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
11 Ресми делегация мүшелері,          -//-       Қазақстан Республикасы
бірге жүретін адамдар,                        Президентінің Іс
баспасөз бен күзет үшін                       Басқармасы (келісім
бейдждер дайындау                             бойынша),
Сыртқы істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
12 Украина Президентіне және          -//-       Қазақстан Республикасы
ресми делегация мүшелеріне                    Президентінің Іс
сыйлықтар жиынтығын, сондай-ақ                Басқармасы (келісім
бағдарлама мен басқа да баспа                 бойынша)
өнімдерін дайындау
---------------------------------------------------------------------------
13 Қол қоюға ұсынылатын құжаттарды    -//-       Сыртқы істер министрлігі
дайындау және құжаттарға қол
қою протоколын қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------
14 Қазақстан Республикасы             -//-       Қазақстан Республикасы
Президентінің атынан қабылдауды               Президентінің Іс
ұйымдастыру (қабылдауды өткізу                Басқармасы (келісім
орнын анықтау және безендіру,                 бойынша), Қазақстан
отырғызу, делегациялар үшін                   Республикасы Президентінің
квоталарды келісу, күзет                      Протокол қызметі (келісім
іс-шаралары, дастарқан мәзірін,               бойынша), Мәдениет,
саздық бағдарламаны дайындау)                 ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі,
Сыртқы істер министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.