О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 165
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2001 года N 1332. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 августа 2003 г. N 837
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 165 P010165_  "Вопросы Министерства экономики и торговли Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 54) следующее дополнение:
пункт 3 дополнить словами "в том числе одного первого".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 165 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 16 қазан N 1332. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.08.20. N 837 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Экономика және сауда министрлігінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 165 қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 54-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
3-тармақтағы "вице-министрі" деген сөздің алдынан ", соның ішінде бір бірінші" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі