О некоторых вопросах недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 ноября 2001 года N 1415
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан, имеющим силу Закона, от 27 января 1996 года N 2828 U962828_ "О недрах и недропользовании" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2001 года N 932 P010932_ "О некоторых вопросах недропользования" следующее изменение:
в приложении 3 к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 3 исключить.
2. Внести изменения в лицензии на право недропользования согласно прилагаемому перечню (приложение 1).
3. Переоформить лицензии на право недропользования на новых недропользователей в связи с передачей права недропользования согласно прилагаемому перечню (приложение 2).
4. Отозвать ранее выданные лицензии на право недропользования в связи с нарушениями лицензионных условий согласно прилагаемому перечню (приложение 3).
5. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2001 года N 1415
Перечень лицензий
на право пользования недрами с вносимыми изменениями
___________________________________________________________________________
!               !                 !        Вносимые изменения
!               !                 !_____________________________________
N !Лицензия(серия,!Недропользователь!Продление! Изменение    !  Прочие
п/п!  номер, дата  !                 !  срока  !геологического!
!     выдачи)   !                 !действия !  (горного)   !
!               !                 !лицензии !   отвода     !
___________________________________________________________________________
1 !       2       !        3        !    4    !      5       !      6
___________________________________________________________________________
1  Серия МГ N 236-Д  Открытое        Продлить
(нефть) от        акционерное     этап
10.12.1996 года   общество        доразведки
"Харрикейн      до 10.12.
Кумколь Мунай"  2002 года
2  Серия МГ N 253-Д  Товарищество                             В приложении
(нефть) от        с ограниченной                           N 3 к лицен-
26.05.1997 года   ответственностью                         зии цифру
"Жаикмунай"                              "25%"
заменить
цифрой "15%"

Жер қойнауын пайдаланудың кейбiр мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 қараша N 1415
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 1996 жылғы 27 қаңтардағы N 2828 U962828_ заң күшi бар Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Жер қойнауын пайдаланудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 10 шiлдедегi N 932 P010932_ қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулыға 3-қосымшада:
реттiк нөмiрi 3-жол алынып тасталсын.
2. Қоса беріліп отырған тiзбеге сәйкес жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияларға өзгерiстер енгiзiлсiн (1-қосымша).
3. Қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес жер қойнауын пайдалану құқығын беруге байланысты жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензиялар жаңа жер қойнауын пайдаланушыларға қайта ресiмделсiн (2-қосымша).
4. Қоса беріліп отырған тiзбеге сәйкес бұрын берiлген жер қойнауын
пайдалану құқығына арналған лицензиялар лицензиялық ережелердiң бұзылуына
байланысты керi қайтарылып алынсын (3-қосымша).
5. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 7 қарашадағы
N 1415 қаулысына
1-қосымша
Енгізілген өзгерістерімен бірге жер қойнауын пайдалану
құқығына арналған лицензиялардың тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
Р/с!Лицензия (сериясы,!Жер қойнауын!        Енгізілетін өзгерістер
N ! нөмірі, берілген !пайдаланушы !---------------------------------------
!      күні)       !            !Лицензияның!Геологиялық!   Басқалары
!                  !            ! қолданылу ! (тау-кен) !
!                  !            ! мерзімін  ! бөлінісін !
!                  !            ! ұзарту    ! өзгерту   !
---------------------------------------------------------------------------
1 !         2        !      3     !     4     !     5     !       6
---------------------------------------------------------------------------
1   Сериясы МГ N 236-Д "Харрикейн    Барлауға
(мұнай) 1996 жылғы Құмкөл Мұнай" дейінгі
10.12.             ашық акцио.   кезеңді
нерлік қоғамы 2002 жылғы
10.12.
дейін
ұзарту
2   Сериясы МГ N 253-Д "Жайықмұнай"                         Лицензияға 3-
(мұнай) 1997 жылғы жауапкершілігі                       қосымшадағы
26.05.             шектеулі                             "25%" деген сан
серіктестігі                         "15%" деген
санмен
ауыстырылсын

3  Серия ГКИ N 1256- Товарищество                             п.7 Лицензии
Д (золото,        с ограниченной                           изложить в
серебро) от       ответственностью                         следующей
15.06.1998 года   "Балтемир"                               редакции
"п.7. После
шестого года
возвращается
вся террито-
рия за
исключением
площадей
коммерческих
обнаружений"
4  Серия МГ N 907    Товарищество     Продлить
(золото,серебро,  с ограниченной   срок
попутные полезные ответственностью действия
ископаемые) от    "Алтын Булак"    лицензии
27.09.1996 года                    на 2 года
5  Серия МГ N 1353   Товарищество                 Изменение
(каменный уголь)  с ограниченной               горного
от 04.12.1997     ответственностью             отвода
года              "Комир-Инвест"
6  Серия ГКИ N 1512  Товарищество                 Изменение   В лицензии
от 23.09.1998     с ограниченной               геологичес- слова
года              ответственностью             кого отвода "разведку и
"Сырымбет"                               добычу
оловосодер-
жащих руд
месторожде-
ния
Сырымбет"
заменить
словами
"разведку и
добычу
комплексных
руд с
оловом,
танталом,
ниобием и
другими
ценными
сопутствую-
щими элемен-
тами и мине-
ралами
Сырымбетско-
го рудного
поля"
7  Серия ГКИ         Республиканское              Изменение
N 10200-Д         государственное              горного
(подземные воды   предприятие                  отвода
от 21.07.1999     "Кентауликвид-
года              рудник"
8  Серия АИ N 10425  Акционерное      Продлить                в п.2.1
(подземные воды)  общество         срок                    Лицензии
от 24.05.1999     открытого типа   действия                слова "2001
года              "Шымкентмай"     лицензии                г. - 891,
на 2 года               2002 г.-899"
заменить
словами
"с 2001года-
1200 тыс.
куб.м/год"
9  Серия МГ N 703    Совместное       Продлить
(золото) от       предприятие      срок
12.10.1995 года   "Марум жар       разведки
голд"            на 2 года
10  Серия МГ N 953-D  Совместное       Продлить
(нефть) от        предприятие      срок
12.06.1997 года   ТОО "МЕD         действия
SHIPPING         лицензии
USTURT           на 1 год
PETROLEUM"
11  Серия МГ N 309-Д  Закрытое                     Изменение
(нефть) от        акционерное                  геологичес-
23.05.1997 года   общество                     кого отвода
совместное
предприятие
"Казполмунай"
12  Серия МГ N 996    Акционерное                              в п.3.2.
(нефть) от        общество                                 Лицензии
25.06.1997 года   "Актобемунайгаз"                         слова
"подошвы
среднего
карбона."
заменить
словами
"глубины
5000 метров."

3   Сериясы ГКИ N 1256 "Балтемір"                           Лицензияның 7-
Д (алтын, күміс)   жауапкершілігі                       тармағы мынадай
1998 жылғы 15.06.  шектеулі                             редакцияда жа.
серіктестігі                         зылсын: "7-т.
Алтыншы жылдан
кейін, коммер.
циялық табу
алаңдарын
қоспағанда,
барлық аумақ
қайтарылады."
4   Сериясы МГ N 907   "Алтын Бұлақ"  Лицензияның
(алтын, күміс,     жауапкершілігі қолданылу
жанама пайдалы     шектеулі       мерзімін
қазбалар) 1996     серіктестігі   2 жылға
жылғы 27.09.                      ұзарту
5   Сериясы МГ N 1353  "Көмір-Инвест"             Тау-кен
(тас көмір) 1997   жауапкершілігі             бөлінісін
жылғы 04.12.       шектеулі                   өзгерту
серіктестігі
6   Сериясы ГКИ N 1512 "Сырымбет"                 Геологиялық Лицензиядағы
1998 жылғы 23.09.  жауапкершілігі             бөліністі   "Сырымбет кен
шектеулі                   өзгерту     орнында құра.
серіктестігі                           мында қалайы
бар кендерді
барлау мен
өндіру" деген
сөздер "Сы.
рымбет кен
алаңының
қалайы,
тантал,
ниобий және
басқа да ба.
ғалы қосалқы
элементтер
мен минерал.
дары бар
кешенді кен.
дерін барлау
мен өндіру"
деген сөздер.
мен
ауыстырылсын
7   Сериясы ГКИ N 10200 "Кентаутарату.            Тау-кен
-Д (жерасты сулары) кеніші" рес.              бөлінісін
1999 жылғы 21.07.   публикалық                өзгерту
мемлекеттік
кәсіпорны
8   Сериясы АИ N 10425 "Шымкентмай"  Лицензияның             Лицензияның
(жерасты сулары)   ашық үлгідегі қолданылу               2.1-тармағын.
1999 жылғы 24.05.  акционерлік   мерзімін                дағы "2001 ж.-
қазбалар) 1996     қоғамы        2 жылға                 891; 2002 ж.-
жылғы 27.09.                     ұзарту                  899" деген
сөздер "2001
жылдан бастап
1200 мың текше
м./жыл" деген
сөздермен
ауыстырылсын
9   Сериясы МГ N 703   "Марум жар    Барлау
(алтын) 1995       голд"         мерзімін
жылғы 12.10.       бірлескен     2 жылға
кәсіпорны     ұзарту
10  Сериясы МГ N 953-D "MED SHIPPING Лицензияның
(мұнай) 1997       USTURT РЕТRО. қолданылу
жылғы 12.06.       LEUM" ЖШС     мерзімін 1
бірлескен     жылға ұзарту
кәсіпорны
11  Сериясы МГ N 309-Д "Қазполмұнай"              Геологиялық
(мұнай) 1997       жабық акционер.            бөліністі
жылғы 23.05.       лік қоғамы                 өзгерту
бірлескен
кәсіпорны
12  Сериясы МГ N 996   "Ақтөбемұнайгаз"                     Лицензияның 3.2
(мұнай) 1997 жылғы акционерлік                          -тармағындағы
25.06.             қоғамы                               "ортаңғы кар.
бонның табаны"
деген сөздер
"5000 метр
тереңдік" деген
сөздермен
ауыстырылсын

13  Серия АИ N 251Д   Товарищество     Продлить
от 13.09.1999     с ограниченной   срок
года              ответственностью разведки
"Совместное      на 2 года
предприятие
Бурган"
14  Серия АИ N 997Д   Товарищество     Продлить
от 13.09.1999     с ограниченной   срок
года              ответственностью разведки
"Совместное      на 2 года
предприятие
"Нурбай"
15  Серия МГ N 160Д   Акционерное                              п.4.
(железо,марганец) общество                                 Лицензии
от 28.06.1996     "Жезказган-                              изложить в
года              Руда"                                    следующей
редакции
"п.4. Срок
действия
лицензии 22
года со дня
выдачи, из
них 6 лет
разведка
флангов
месторож-
дения, 16
лет добыча."
16  Серия МГ N 614    Акционерное                  Изменение
(известняк        общество "Южно-              горного
флюсовый) от      Топарское                    отвода
28.09.1995 года   рудоуправление"
17  Серия МГ N 293    Товарищество                 Изменение   п.3.2
(нефть) от        с ограниченной               геологичес- Лицензии
25.12.1995 года   ответственностью             кого отвода изложить
"Кокжиде Мунай"                          в следующей
редакции:
"3.2 Глубина
или страти-
графический
диапазон:
Максимальная
глубина 5000
метров"
18  Серия МГ N 294    Товарищество                 Изменение   п.3.2
(нефть) от        с ограниченной               геологичес- Лицензии
25.12.1995 года   ответственностью             кого отвода изложить
"Кумсай Мунай"                           в следующей
редакции:
"3.2 Глубина
или страти-
графический
диапазон:
Максимальная
глубина 5000
метров"
19  Серия МГ N 295    Акционерное                  Изменение   п.3.2
(нефть) от        общество                     геологичес- Лицензии
25.12.1995 года   "Научно-                     кого отвода изложить
производственный                         в следующей
центр "Мунай"                            редакции:
"3.2 Глубина
или страти-
графический
диапазон:
Максимальная
глубина 5000
метров"
20  Серия АИ N 1557   Акционерное                  Изменение
от 29.04.1999     общество                     геологичес-
года              открытого типа               кого отвода
"КаспийНефть"
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2001 года N 1415
Перечень
лицензий на право пользования недрами, подлежащих
переоформлению на новых недропользователей в связи
с передачей права недропользования
___________________________________________________________________________
N !    Лицензия          !       Прежний          !       Новый
п/п! (серия, N, дата)     !   недропользователь    !  недропользователь
___________________________________________________________________________

13  Сериясы АИ N 251   "Бурган         Барлау
Д 1999 жылғы       бірлескен       мерзімін
13.09.             кәсіпорны"      2 жылға
жауапкершілігі  ұзарту
шектеулі
серіктестігі
14  Сериясы АИ N 997   "Нұрбай         Барлау
Д 1999 жылғы       бірлескен       мерзімін
13.09.             кәсіпорны"      2 жылға
жауапкершілігі  ұзарту
шектеулі
серіктестігі
15  Сериясы МГ N 160   "Жезқазған-Кен"                      Лицензияның
Д (темір, марганец) акционерлік                         4-тармағы
1996 жылғы 28.06.   қоғамы                              мынадай
редакцияда
жазылсын:
"Лицензияның
қолдану
мерзімі
берілген
күнінен бастап
22 жыл, соның
ішінде кен
орнының
шектерін
барлау 6 жыл,
өндіру 16 жыл."
16  Сериясы МГ N 614   "Оңтүстік Топар           Тау-кен
(флюсты әк тас)    кен басқармасы"           бөлінісін
1995 жылғы 28.09.  акционерлік               өзгерту
қоғамы
17  Сериясы МГ N 293   "Көкжиде Мұнай"           Геологиялық Лицензияның
(мұнай) 1995 жылғы  жауапкершілігі           бөліністі   3.2-тармағы
25.12.              шектеулі                 өзгерту     мынадай
серіктестігі                         редакцияда
жазылсын: "3.2
Тереңдік
немесе страти.
графиялық
диапазон: Ең
жоғарғы
тереңдік 5000
метр."
18  Сериясы МГ N 294   "Құмсай Мұнай"            Геологиялық Лицензияның
(мұнай) 1995 жылғы  жауапкершілігі           бөліністі   3.2-тармағы
25.12.              шектеулі                 өзгерту     мынадай
серіктестігі                         редакцияда
жазылсын: "3.2
Тереңдік
немесе страти.
графиялық
диапазон: Ең
жоғарғы
тереңдік 5000
метр."
19  Сериясы МГ N 295   "Мұнай" ғылыми-           Геологиялық Лицензияның
(мұнай) 1995 жылғы  өндірістік ор.           бөліністі   3.2-тармағы
25.12.              талығы" акцио.           өзгерту     мынадай
нерлік қоғамы                        редакцияда
жазылсын: "3.2
Тереңдік
немесе страти.
графиялық
диапазон: Ең
жоғарғы
тереңдік 5000
метр."
20  Сериясы АИ N 1557   "КаспийМұнай"            Геологиялық
1999 жылғы 29.04.   ашық үлгідегі            бөліністі
акционерлік              өзгерту
қоғамы
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 7 қарашадағы
N 1415 қаулысына
2-қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге байланысты жаңа жер қойнауын
пайдаланушыларға қайта ресімдеуге жататын жер қойнауын пайдалану
құқығына арналған лицензиялардың тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
Р/с! Лицензия (сериясы, !  Бұрынғы жер қойнауын  !    Жаңа жер қойнауын
N !  N, берілген күні) !       пайдаланушы      !       пайдаланушы
---------------------------------------------------------------------------

1   Серия АИ N 10453          Товарищество с         Товарищество с
(подземные воды)          ограниченной           ограниченной
от 30.07.1999 года        ответственностью       ответственностью
"Горно-химический      "Казфосфат"
комбинат "Каратау"
2   Серия МГ N 907            Товарищество с         Товарищество с
(золото, серебро,         ограниченной           ограниченной
попутные полезные         ответственностью       ответственностью
ископаемые) от            "Алтын Булак"          "Табигат"
27.09.1996 года
3   Серия МГ N 636Д           Товарищество с         Товарищество с
(золото) от               ограниченной           ограниченной
05.06.1997 года           ответственностью       ответственностью
"Алтын Булак"          "Табигат"
4   Серия ГКИ N 10254         Акционерное общество   Закрытое акционерное
(подземные воды)          закрытого типа         общество "Тургай-
от 15.06.1998 года        "Кумколь-ЛУКойл"       Петролеум"
5   Серия АИ N 10426          Товарищество с         Товарищество с
(подземные воды)          ограниченной           ограниченной
от 24.05.1999 года        ответственностью       ответственностью
"Сайрам Су"            "Сайрам Су"
6   Серия МГ N 202Д           Товарищество с         Открытое
(уголь) от                ограниченной           акционерное
23.05.1996 года           ответственностью       общество
"Семей Комiрлерi"      "Семей-Комир"
7   Серия ГКИ N 993           Национальная           Товарищество
(нефть) от                нефтяная               с ограниченной
19.10.1998 года           компания "Казахойл"    ответственностью
"Казахойл Актобе"
8   Серия ГКИ N 1009          Национальная           Товарищество
(нефть) от                нефтяная               с ограниченной
19.10.1998 года           компания "Казахойл"    ответственностью
"Казахойл Актобе"
9   Серия МГ N 295            Открытое               Товарищество
(нефть) от                акционерное            с ограниченной
25.12.1995 года           общество Научно-       ответственностью
производственный       "Мортук Мунай"
центр "Мунай"
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 7 ноября 2001 года N 1415
Перечень отзываемых лицензий на право
недропользования
___________________________________________________________________________
N !Лицензия (серия,!Недропользователь!Наименование лицензии,! Примечание
!  номер, дата   !                 !местонахождение объек-!
!    выдачи)     !                 !тов недропользования  !
!                !                 !(по состоянию на мо-  !
!                !                 !мент выдачи лицензии) !
___________________________________________________________________________

1   Сериясы АИ N 10453   "Қаратау" тау-химия            "Қазфосфат"
(жерасты сулары)     комбинаты" жауапкершілігі     жауапкершілігі
1999 жылғы 30.07.    шектеулі серіктестігі     шектеулі серіктестігі
2   Сериясы МГ N 907          "Алтын Бұлақ"              "Табиғат"
(алтын, күміс,           жауапкершілігі            жауапкершілігі
жанама пайдалы       шектеулі серіктестігі     шектеулі серіктестігі
қазбалар)
1996 жылғы 27.09.
3   Сериясы МГ N 636 Д        "Алтын Бұлақ"              "Табиғат"
(алтын)                  жауапкершілігі            жауапкершілігі
1997 жылғы 05.03.    шектеулі серіктестігі     шектеулі серіктестігі
4   Сериясы ГКИ N 10254  "Құмкөл-ЛУКойл" жабық       "Торғай-Петролеум"
(жерасты сулары)     үлгідегі акционерлік        жабық акционерлік
1998 жылғы 15.06.          қоғамы                     қоғамы
5   Сериясы АИ N 10426        "Сайрам Сув"             "Сайрам Су"
(жерасты сулары)          жауапкершілігі          жауапкершілігі
1999 жылғы 24.05.     шектеулі серіктестігі    шектеулі серіктестігі
6   Сериясы МГ N 202 Д      "Семей Көмірлері"          "Семей-Көмір"
(көмір)                  жауапкершілігі        ашық акционерлік қоғамы
1996 жылғы 23.05.    шектеулі серіктестігі
7   Сериясы ГКИ N 993      "Қазақойл" ұлттық          "Қазақойл Ақтөбе"
(мұнай)                мұнай компаниясы            жауапкершілігі
1998 жылғы 19.10.                              шектеулі серіктестігі
8   Сериясы ГКИ N 1009     "Қазақойл" ұлттық          "Қазақойл Ақтөбе"
(мұнай)                мұнай компаниясы            жауапкершілігі
1998 жылғы 19.10.                              шектеулі серіктестігі
9   Сериясы МГ N 295        "Мұнай" ғылыми-            "Мортук Мұнай"
(мұнай)               өндірістік орталығы"         жауапкершілігі
1995 жылғы 25.12.       ашық акционерлік         шектеулі серіктестігі
қоғамы
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 7 қарашадағы
N 1415 қаулысына
3-қосымша
Қайтарып алынатын жер қойнауын пайдалану
құқығына арналған лицензиялардың тізбесі
--------------------------------------------------------------------------
Р/с! Лицензия (сериясы,!  Жер қойнауын  !  Лицензияның атауы,  ! Ескерту
N ! нөмірі, берілген  !  пайдаланушы   !жер қойнауын пайдалану!
!        күні       !                !    объектілерінің    !
!                   !                !    орналасқан жері   !
!                   !                !  (лицензия берілген  !
!                   !                !   сәттегі жай-күйі   !
!                   !                !       бойынша)       !
---------------------------------------------------------------------------

1 !       2        !        3        !           4          !      5
___________________________________________________________________________
1  Серия МГ N 10022   Фирма "Келес"    Добыча минеральных     Не заключен
(подземные воды)                    подземных вод на       контракт с
от 21.01.1997                       участке скважины N11-  Компетентным
года                                ТС Приташкентского     органом
артезианского бассейна
в Келесском районе
Южно-Казахстанской
области
2  Серия ГКИ N 10075  Каскеленское     Добыча подземных вод   Не заключен
(подземные воды)   районное         на участке скважины    контракт с
от 08.12.1997      Добровольное     N 1335 Каскеленского   Компетентным
года               общество         месторождения          органом
содействия       г.Каскелен
армии, авиации   Алматинской области
и флоту
Республики
Казахстан
3  Серия ГКИ N 10192  Производственный Добыча минеральных     Не заключен
(подземные воды)   кооператив       подземных вод на       контракт с
от 08.12.1997      "Профилакторий"  участке скважины       Компетентным
года                                N 3э Белогорского      органом
месторождения в
Актюбинском районе
Актюбинской области
4  Серия ГКИ N 10275  Товарищество     Добыча подземных вод   За заключен
(подземные воды)   с ограниченной   на участках скважин    контракт с
от 15.06.1998      ответственностью NN 1322,1325,1326      Компетентным
года               "Жартас"         Южно-Копинского        органом
месторождения в
Алматинской области
5  Серия ГКИ N 10292  Акционерное      Добыча подземных вод   Не заключен
(подземные воды)   общество         на участке скважины    контракт с
от 15.06.1998      "Спецдормаш"     N 959/1 Алматинского   Компетентным
года                                месторождения в        органом
г. Алматы
6  Серия МГ N 1236    Товарищество     Разведка барита        Не заключен
(барит) от         с ограниченной   месторождения Уштобе   контракт с
10.02.1997 года    ответственностью в Каркаралинском       Компетентным
"Компас"         районе Карагандинской  органом
области
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1 !         2         !        3       !          4           !     5
---------------------------------------------------------------------------
1   Сериясы МГ N 10022  "Келес" фирмасы  Оңтүстік Қазақстан об.  Құзыретті
(жерасты сулары)                     лысының Келес ауданын.  органмен
1997 жылғы 21.01.                    дағы Ташкент өңірінде.  келісім-
гі артезиан бассейнін.  шарт
ің N 11-ТС ұңғыма       жасалған
учаскесінде минералды   жоқ
жерасты суларын өндіру
2   Сериясы ГКИ N 10075 Қаскелең аудан.  Алматы облысының        Құзыретті
(жерасты сулары)    дық Қазақстан    Қаскелең қаласындағы    органмен
1997 жылғы 08.12.   Республикасының  Қаскелең кен орнының    келісім-
әскеріне, авиа.  N 1335 ұңғыма учаске.   шарт
циясына және     сінде минералды         жасалған
флотына ерікті   жерасты суларын өндіру  жоқ
жәрдемдесу
қоғамы
3   Сериясы ГКИ N 10192 "Профилакторий"  Ақтөбе облысының        Құзыретті
(жерасты сулары)    өндірістік       Ақтөбе ауданындағы      органмен
1997 жылғы 08.12.   кооперативі      Белогорск кен орнының   келісім-
N 3э ұңғыма учаскесінде шарт
минералды жерасты       жасалған
суларын өндіру          жоқ
4   Сериясы ГКИ N 10275 "Жартас"         Алматы облысының        Құзыретті
(жерасты сулары)    жауапкершілігі   Оңтүстік Көпе кен       органмен
1998 жылғы 15.06.   шектеулі         орнының NN 1322, 1325,  келісім-
серіктестігі     1326 ұңғымалар учаске.  шарт
лерінде жерасты         жасалған
суларын өндіру          жоқ
5   Сериясы ГКИ N 10292 "Арнайыжолмаш"   Алматы қаласындағы      Құзыретті
(жерасты сулары)    акционерлік      Алматы кен орнының      органмен
1998 жылғы 15.06.   қоғамы           N 959/1 ұңғыма          келісім-
учаскесінде жерасты     шарт
суларын өндіру          жасалған
жоқ
6   Сериясы МГ N 1236     "Компас"       Қарағанды облысының     Құзыретті
(барит)             жауапкершілігі   Қарқаралы ауданындағы   органмен
1997 жылғы 10.02.   шектеулі         Үштөбе кен орнында      келісім-
серіктестігі     баритті барлау          шарт
жасалған
жоқ
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.