Отдельные вопросы реализации проектов Программы Развития Организации Объединенных Наций "Развитие региона Великого Шелкового пути" и технической помощи Европейского Союза "Транспортный коридор Европа-Кавказ-Азия"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2001 года N 1437
В целях координации работы по проектам Программы Развития Организации Объединенных Наций "Развитие региона Великого Шелкового пути" и технической помощи Европейского Союза "Транспортный коридор Европа-Кавказ-Азия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить Национальным координатором по проекту Программы Развития Организации Объединенных Наций "Развитие региона Великого Шелкового пути" вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан Зверькова Вадима Павловича.
2. Межведомственной комиссии по вопросам упрощения процедур пересечения границ и развития международных перевозок обеспечить выполнение обязательств Республики Казахстан по реализации проектов "Развитие региона Великого Шелкового пути" и Транспортный коридор Европа-Кавказ-Азия".
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить представительства Программы Развития Организации Объединенных Наций и Комиссии Европейского Союза в Республике Казахстан о принятом решении.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Бiрiккен Ұлттар Ұйымы Даму Бағдарламасының "Ұлы Жiбек жолы аймағын дамыту" және Еуропалық Одақ техникалық көмегiнің "Еуропа - Кавказ - Азия көлiк дәлiзi" жобаларын iске асырудың жекелеген мәселелерi
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 қараша N 1437
Бiрiккен Ұлттар Ұйымы Даму Бағдарламасының "Ұлы Жiбек жолы аймағын дамыту" және Еуропа Одағы техникалық көмегiнiң "Еуропа - Кавказ - Азия көлiк дәлiзi" жобалары бойынша жұмысты үйлестiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар вице-министрi Вадим Павлович Зверьков Бiрiккен Ұлттар Ұйымы Даму Бағдарламасының "Ұлы Жiбек жолы аймағын дамыту" жобасы бойынша Ұлттық үйлестiрушi болып тағайындалсын.
2. Шекаралардан өту рәсiмдерiн оңайлату және халықаралық тасымалдарды дамыту мәселелерi жөнiндегi ведомствоаралық комиссия "Ұлы Жiбек жолы аймағын дамыту" және "Еуропа - Кавказ - Азия көлiк дәлiзi" жобаларын iске асыру жөнiндегі Қазақстан Республикасы мiндеттемелерiнің орындалуын
қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Бiрiккен Ұлттар
Ұйымы Даму Бағдарламасының және Еуропалық Одақ комиссиясының Қазақстан
Республикасындағы өкiлдiктерiн қабылданған шешiм туралы хабардар етсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.