О согласовании Плана испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на второе полугодие 2001 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 ноября 2001 года N 1441
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить План испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на второе полугодие 2001 года.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Российскую Сторону о принятии настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 12 ноября 2001 года N 1441
План
испытательных пусков ракет
с космодрома "Байконур" на второе полугодие 2001 года
___________________________________________________________________________
N  !        Базовая модель МБР         !     Количество пусков
п/п !                                   !
________________________________________!__________________________________
1.      РС 18                                    2
2.      РС 20                                    1
___________________________________________________________________________
Итого:                                   3
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынау үшін ұшырудың 2001 жылдың екінші жартыжылдығына арналған жоспарын келісу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 12 қараша N 1441
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынау үшін ұшырудың 2001
жылдың екінші жартыжылдығына арналған жоспары мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ресей Тарапына
осы қаулының қабылданғандығы туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 12 қарашадағы
N 1441 қаулысына
қосымша
"Байқоңыр" ғарыш айлағынан зымырандарды сынау үшін ұшырудың
2001 жылдың жартыжылдығына арналған
жоспары
--------------------------------------------------------------
N !     КБЗ базалық үлгісі   !           Ұшыру саны
р/с!                          !
--------------------------------------------------------------
1.         РС 18                               2
2.         РС 20                               1
Жиыны:                              3
--------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.