О подготовке и проведении официального визита Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2001 года N 1442
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Словацкой Республикой и обеспечения организационно- протокольных мероприятий по подготовке и проведению официального визита Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в Республику Казахстан 14-15 ноября 2001 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить:
организационные мероприятия по подготовке и проведению официального визита Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в Республику Казахстан 14-15 ноября 2001 года (далее - визит);
организацию в городе Астане второго заседания Казахстанско-словацкой комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству (далее - Межправительственная комиссия);
финансирование расходов на проведение второго заседания Межправительственной комиссии за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию):
принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Словацкой Республики согласно приложению;
обеспечить финансирование расходов на проведение визита, в том числе на проживание и питание членов официальной делегации за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
3. Министерству внутренних дел Республики Казахстан обеспечить безопасность членов официальной делегации Словацкой Республики в местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
4. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет специального самолета Президента Словацкой Республики над территорией Республики Казахстан;
посадку, вылет, техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
5. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение визита в средствах массовой информации.
6. Акиму города Астаны:
обеспечить выполнение организационных мероприятий по встрече и проводам официальной делегации Словацкой Республики в местах посещения, а также оформлению аэропорта и улиц города Астаны;
совместно с Министерством иностранных дел Республики Казахстан организовать в городе Астане встречу представителей деловых кругов Республики Казахстан с представителями деловых кругов Словацкой Республики.

Словак Республикасының Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарын дайындау және өткізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 қараша N 1442
Қазақстан Республикасы мен Словак Республикасы арасында екi жақты ынтымақтастықты нығайту әрi Словак Республикасының Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 14-15 қарашадағы ресми сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру-протоколдық iс-шараларды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi:
Словак Республикасының Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 14-15 қарашадағы ресми сапарын (бұдан әрi - сапар) дайындау және өткiзу жөнiндегi ұйымдастыру iс шараларын;
Қазақстан - словак сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi комиссиясының (бұдан әрi - үкiметаралық комиссия) екiншi мәжiлiсiн ұйымдастыруды;
Yкiметаралық комиссияның екiншi мәжiлiсiн өткiзуге арналған шығыстарды 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс басқармасы (келiсiм бойынша):
қосымшаға сәйкес Словак Республикасының ресми делегациясы мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және көлiкпен қызмет көрсету жөнiнде қажеттi шараларды қабылдасын;
сапарды өткiзу соның iшiнде ресми делегация мүшелерiнiң тұруы және тамақтануы шығыстарын 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Словак Республикасының ресми делегация мүшелерiнiң тұратын және баратын орындарда қауiпсiздiгiн, сондай-ақ жүретiн бағыттары бойынша бiрге жүрудi қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп. Словак Республикасының Президентi арнайы ұшағының Қазақстан Республикасы аумағының үстiнен ұшып өтуiн;
арнайы ұшақтың Астана қаласының әуежайында қонуын, ұшуын, техникалық қызмет көрсетілуi, тұруы және жанармай құйылуын қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм министрлiгi сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн қамтамасыз етсiн.
6. Астана қаласының әкiмi:
Словак Республикасының ресми делегациясын баратын орындарда күтiп алу мен шығарып салу, сондай-ақ Астана қаласының әуежайы мен көшелерiн безендiру жөнiндегi ұйымдастыру iс-шараларының орындалуын қамтамасыз етсiн;
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлігімен бiрлесiп, Астана қаласында Қазақстан Республикасы iскер топтары өкiлдерінің Словак Республикасы iскер топтарының өкiлдерiмен кездесуiн ұйымдастырсын.

7. Республиканской гвардии Республики Казахстан (по согласованию) принять участие в церемонии встречи и проводов Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в аэропорту города Астаны и во Дворце Президента Республики Казахстан, а также на возложении венка к Монументу защитникам Отечества.
8. Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность охраняемых лиц официальной делегации Словацкой Республики.
9. Контроль за реализацией настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
10. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 ноября 2001 года N 1442
Организационные меры по размещению и обслуживанию
членов официальной делегации Словацкой Республики
1. Размещение, питание и транспортное обслуживание членов официальной делегации Словацкой Республики (1+11) в городе Астане в гостинице "Интерконтиненталь-Астана", а также сопровождающих лиц в городе Астане.
2. Размещение сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан в гостинице "Интерконтиненталь-Астана".
3. Аренда мобильных средств связи (5 штук) для лиц, задействованных в проведении визита с 14 по 15 ноября 2001 года.
4. Изготовление печатной продукции (бейджи, спецпропуска на автомобили).
5. Приобретение сувениров и подарка для главы официальной делегации Словацкой Республики.
6. Техническое оформление церемонии встречи и проводов официальной делегации Словацкой Республики в аэропорту города Астаны (VIР-зал, напитки, чай, флаги, приветственные транспаранты на казахском и словацком языках в аэропорту города Астаны и по маршруту следования делегации), а также обеспечение подготовки и проведения организационно-протокольных мероприятий в соответствии с программой официального визита Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в Республику Казахстан.
7. Организация официального обеда от имени Президента Республики
Казахстан Назарбаева Н.А. в честь Президента Словацкой Республики
Р. Шустера в городе Астане.
8. Медицинское обслуживание членов официальной делегации Словацкой
Республики и сопровождающих лиц.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

7. Қазақстан Республикасының Республикалық ұланы (келiсiм бойынша) Астана қаласының әуежайында және Қазақстан Республикасы Президентінің Сарайында Словак Республикасының Президентiн күтiп алу мен шығарып салу рәсiмiне, сондай-ақ Отан қорғаушылар ескерткішіне гүлдесте қоюға қатыссын.
8. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi (келiсiм
бойынша) Словак Республикасы ресми делегациясының күзетiлетiн тұлғаларының
қауiпсiздiгiн қамтамасыз етсiн.
9. Осы қаулының iске асырылуын бақылау Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгіне жүктелсiн.
10. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
2001 жылғы 13 қарашадағы
N 1442 қаулысына
қосымша
Словак Республикасының ресми делегациясы мүшелерiн орналастыру
және оларға қызмет көрсету жөнiндегі ұйымдастыру шаралары
1. Словак Республикасының ресми делегациясы мүшелерiн (1+11) Астана қаласында "Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне, сондай-ақ бiрге жүретiн адамдарды Астана қаласында орналастыру, тамақтандыру және оларға көлiктiк қызмет көрсету.
2. Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң қызметкерлерiн "Интерконтиненталь-Астана" қонақ үйiне орналастыру.
3. 2001 жылғы 14-15 қарашадағы сапарды өткiзуге жұмылдырылған адамдар үшiн ұтқыр байланыс құралдарын (5 дана) жалға алу.
4. Баспа өнiмдерiн (бейдждер, автокөлiктерге арнайы рұқсаттамалар) дайындау.
5. Кәдесыйлар және Словак Республикасының ресми делегациясы басшысы үшiн сыйлық сатып алу.
6. Словак Республикасының ресми делегациясын Астана қаласының әуежайында күтiп алу және шығарып салу рәсiмдерiн техникалық безендiру (VIР-зал, сусындар, шай, жалаулар, Астана қаласының әуежайында және делегацияның жүру бағыты бойынша қазақ және словак тілдерiнде қошеметтеу транспаранттары), сондай-ақ Словак Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан Республикасына ресми сапарының бағдарламасына сәйкес ұйымдастыру-протоколдық iс-шараларын дайындау мен өткiзудi қамтамасыз ету.
7. Қазақстан Республикасының Президентi Н.Ә.Назарбаевтың атынан
Словак Республикасының Президентi Р.Шустердiң құрметiне Астана қаласында
ресми қонақасы ұйымдастыру.
8. Словак Республикасы ресми делегациясының мүшелерiне және бiрге
жүрген адамдарға медициналық қызмет көрсету.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.