О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года № 1011
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 ноября 2001 года № 1443. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2013 года № 474
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.05.2013 № 474.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2001 года N 1011 P011011_ "Об утверждении Правил выбора независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального Фонда Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Правилах выбора независимого аудитора для проведения ежегодного внешнего аудита Национального Фонда Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в подпункте 7) пункта 10 слова "и английском" исключить;
подпункт 1) пункта 21 дополнить абзацем следующего содержания:
"Конкурсная комиссия в трехдневный срок отвечает на запрос участника конкурса и направляет такое разъяснение всем участникам, которым предоставлена конкурсная документация.";
в абзаце первом пункта 32 слова "составляет 5 процентов от суммы конкурсной заявки" заменить словами "устанавливается конкурсной комиссией";
в приложении 2 к Правилам:
в строке, порядковый номер 2, в графе "Количество баллов" цифру "25" заменить цифрой "30";
в строке, порядковый номер 5, в графе "Количество баллов" цифру "10" заменить цифрой "5";
в строке, порядковый номер 7, в графе "N п/п" цифру "7" исключить;
в строке, порядковый номер 13, в графе "Наименование критерия" слова "русским языком" заменить словами "государственным и русским языками";
приложение 5 к Правилам исключить;
в приложении 6 к Правилам:
раздел 2 "Объем" дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
"12) сравнительный анализ деятельности Национального Банка Республики Казахстан по доверительному управлению Фондом с деятельностью аналогичных фондов других стран".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 шілдедегі N 1011 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 13 қарашадағы N 1443 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 474 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.05.2013 № 474 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 шілдедегі N 1011 P011011_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының жыл сайынғы сыртқы аудитін жүргізу үшін тәуелсіз аудиторды таңдау ережесіне:
10-тармақтың 7) тармақшасындағы "мемлекеттік, орыс және ағылшын тілдеріндегі" деген сөздер "мемлекеттік тілдегі және орыс тіліндегі" деген сөздермен ауыстырылсын;
21-тармақтың 1) тармақшасында "өзгертпейді" деген сөзден кейін нүкте қойылып, мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Конкурстық комиссия үш күн мерзімде конкурсқа қатысушының сұрау салуына жауап береді және конкурстық құжаттама ұсынылған конкурстың барлық қатысушысына осындай түсіндіруді жібереді;";
32-тармақтағы бірінші абзацта "мөлшері конкурстық өтінім сомасының 5 пайызын құрайды" деген сөздер "мөлшерін конкурстық комиссия белгілейді" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ережеге 2-қосымшада:
реттік нөмірі 2-жолда "Балдардың саны" деген бағанда "25" деген сан "30" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда "Балдардың саны" деген бағанда "10" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 7-жолда "р/р" деген бағанда "7" деген сан алынып тасталсын;
реттік нөмірі 13-жолда "Өлшемнің атауы" деген бағанда "Орыс тілін" деген сөздер "Мемлекеттік тілді және орыс тілін" деген сөздермен ауыстырылсын;
Ережеге 5-қосымша алынып тасталсын;
Ережеге 6-қосымшада:
"Көлемі" деген 2-бөлімнің 11) тармақшасында "аударымдар" деген сөзден
кейін нүктелі үтір қойылып, мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен
толықтырылсын:
"12) Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Қорды сенімді басқару
жөніндегі қызметін басқа елдердің осындай қорларының қызметімен
салыстырмалы талдау.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі