О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2001 года N 226
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2001 года N 1449
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 14
февраля 2001 года N 226
P010226_
"О выдаче разрешения на транзит через
территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской
Федерации в Кыргызскую Республику" следующие дополнения:
приложение к указанному постановлению дополнить строками следующего
содержания:
"По дополнению N 3 от 4 сентября 2001 года к контракту N 03/2001-НВ
от 7 декабря 2000 года:
___________________________________________________________________________
2. !  Шашки ПДП-600           ! кило-  !         !       !
!  ТУ 7276-002-07510000-99 ! грамм  !         !       !
!  Код ТН ВЭД 360200000    !        ! 39991,2 !  3,5  !  139969,2
___________________________________________________________________________
".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 ақпандағы N 226 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 14 қараша N 1449
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы жарылғыш материалдардың транзитіне рұқсат
беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 14 ақпандағы N
226
P010226_
қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы жолдармен
толықтырылсын:
"2000 жылғы 7 желтоқсандағы N 03/2001-НВ келісім-шартқа 2001 жылғы 4
қыркүйектегі N 3 толықтыру бойынша:
------------------------------------------------------------------------
2. !  Шашкалар ПДП-600 ТУ  ! Килограмм !   39991,2   !  3,5  ! 139969,2
! 7276-002-07510000-99  !           !             !       !
! ТН СЭҚ коды 360200000 !           !             !       !
------------------------------------------------------------------------
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі