О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О лицензировании"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2001 года N 1486
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон
Республики Казахстан
Z952200_
"О лицензировании".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
проект
Закон Республики Казахстан
О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О лицензировании"
Внести в Закон Республики Казахстан от 17 апреля 1995 года
Z952200_
"О лицензировании" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995
г., N 3-4, ст. 37; N 12, ст. 88; N 14, ст. 93; N 15-16, ст. 109; N 24, ст.
162; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996 г., N 8-9, ст. 236;
1997 г., N 1-2, ст. 8; N 7, ст. 80; N 11, ст. 144, 149; N 12, ст. 184; N
13-14, ст. 195, 205; N 22, ст. 333; 1998 г., N 14, ст. 201; N 16, ст. 219;
N 17-18, ст. 222, 224, 225; N 23, ст. 416; N 24, ст. 452; 1999 г., N 20,
ст. 721, 727; N 21, ст. 787; N 22, ст. 791; N 23, ст. 931; N 24, ст. 1066;
2000 г., N 10, ст. 248; N 22, ст. 408; 2001 г., N 1, ст. 7; N 8, ст. 52,
54; N 13-14, ст. 173, 176) следующее дополнение:
пункт 1 статьи 9 дополнить подпунктом 52) следующего содержания:
"52) оказание услуг по применению пестицидов".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 қараша N 1486
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының
Z952200_
Заңына
толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан
Республикасының Парламентi Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Лицензиялау туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгiзу туралы
"Лицензиялау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы
17 сәуiрдегi
Z952200_
Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң
Жаршысы, 1995 ж., N 3-4, 37-құжат; N 12, 88-құжат; N 14, 93-құжат; N
15-16, 109-құжат; N 24, 162-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Жаршысы, 1996 ж., N 8-9, 236-құжат; 1997 ж., N 1-2, 8-құжат; N 7,
80-құжат; N 11, 144, 149-құжаттар; N 12, 184-құжат; N 13-14, 195,
205-құжаттар; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 14, 201-құжат; N 16, 219-құжат;
N 17-18, 222, 224, 225-құжаттар; N 23, 416-құжат; N 24, 452-құжат; 1999
ж., N 20, 721, 727-құжаттар; N 21, 787-құжат; N 22, 791-құжат; N 23,
931-құжат; N 24, 1066-құжат; 2000 ж., N 10, 248-құжат; N 22, 408-құжат;
2001 ж., N 1, 7-құжат; N 8, 52, 54-құжаттар; N 13-14, 173, 176-құжаттар)
мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
9-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы 52) тармақшамен толықтырылсын:
"52) пестицидтердi қолдану жөнiнде қызметтер көрсету".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.