Об Альжанове Т.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2001 года N 1504
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Альжанова Тлека Кабыкеновича от должности Председателя Комитета по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Т.Қ. Әлжанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 қарашадағы N 1504 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Тілек Қабыкенұлы Әлжанов Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Инвестициялар жөніндегі комитетінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі