О Досаеве Е.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2001 года N 1507
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Досаева Ерболата Аскарбековича Председателем Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Е.А. Досаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 қарашадағы N 1507 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ерболат Асқарбекұлы Досаев Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі