Об утверждении Плана протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Государственного секретаря Соединенных Штатов Америки Колина Пауэлла 8-9 декабря 2001 года в Республику Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 1577
В целях укрепления двустороннего сотрудничества между Республикой Казахстан и Соединенными Штатами Америки Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить План протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению рабочего визита Государственного секретаря Соединенных Штатов Америки Колина Пауэлла (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) принять конкретные меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить средства на проведение рабочего визита Государственного секретаря Соединенных Штатов Америки Колина Пауэлла, в том числе на проживание сотрудников Службы охраны Президента Республики Казахстан, в сумме 33150 (тридцать три тысячи сто пятьдесят) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Представительские расходы".
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2001 года N 1577
План
протокольно-организационных мероприятий
по подготовке и проведению рабочего визита Государственного
секретаря Соединенных Штатов Америки Колина Пауэлла
8-9 декабря 2001 года в Республику Казахстан
___________________________________________________________________________
N !        Мероприятие       !   Срок      !   Ответственные
п/п !                          ! исполнения  !   за исполнение
___________________________________________________________________________
1  !            2             !      3      !           4
___________________________________________________________________________
1   Подготовка программы        6 декабря     Министерство иностранных
рабочего визита             2001 года     дел Республики Казахстан
Государственного секретаря
Соединенных Штатов Америки
Колина Пауэлла
2   Согласование состава        6 декабря     Министерство иностранных
американской делегации      2001 года     дел Республики Казахстан
3   Подготовка сметы расходов   6 декабря     Министерство иностранных
по проведению рабочего      2001 года     дел Республики Казахстан
визита Государственного
секретаря Соединенных
Штатов Америки
Колина Пауэлла
4   Организация работы с        6 декабря     Министерство культуры,
представителями средств     2001 года     информации и общественного
массовой информации                       согласия Республики
Казахстан, Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан
5   Организация встреч и        8-9 декабря   Министерство иностранных
проводов официальной         2001 года    дел Республики Казахстан,
делегации и сопровождающих                аким города Астаны,
лиц в аэропорту города                    Республиканская гвардия
Астаны                                    Республики Казахстан (по
согласованию), Пограничная
служба Комитета националь-
ной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию),
Таможенный комитет
Министерства государственных
доходов Республики
Казахстан
6   Обеспечение                 8-9 декабря   Министерство транспорта и
беспрепятственного пролета  2001 года     коммуникаций Республики
специального самолета                     Казахстан, Министерство
с членами делегации над                   обороны Республики
территорией Республики                    Казахстан
Казахстан, стоянки,
обслуживания и заправки
специального самолета
7   Техническое оформление      8-9 декабря   Управление Делами
встреч и проводов делегации 2001 декабря  Президента Республики
Соединенных Штатов Америки                Казахстан (по согласованию),
в аэропорту города Астаны,                аким города Астаны
обслуживание через зал
официальных делегаций
аэропорта города Астаны,
организация чайного стола,
а также подготовка объектов
посещения супруги главы
делегации и ознакомительной
экскурсии по городу Астане
8   Транспортное обслуживание   8-9 декабря   Управление Делами
делегации по городу Астане  2001 года     Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
9   Сопровождение машинами      8-9 декабря   Министерство внутренних дел
Комитета дорожной полиции   2001 года     Республики Казахстан
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан по
маршрутам следования
10   Обеспечение безопасности    8-9 декабря   Служба охраны Президента
охраняемых лиц и делегации  2001 года     Республики Казахстан (по
в аэропорту, по маршруту                  согласованию), Комитет
следования, в местах                      национальной безопасности
проведения мероприятий и                  Республики Казахстан (по
проживания (по программе)                 согласованию), Министерство
внутренних дел Республики
Казахстан
11   Медицинское обслуживание    8-9 декабря   Управление Делами
главы делегации, его        2001 года     Президента Республики
супруги, а также членов                   Казахстан (по согласованию),
официальной делегации и                   Министерство здравоохранения
сопровождающих лиц                        Республики Казахстан
12   Организация размещения      7-9 декабря   Управление Делами
главы и членов официальной  2001 года     Президента Республики
делегации в гостинице                     Казахстан (по согласованию),
"Окан-Интерконтиненталь                   Министерство иностранных
Астана"                                   дел Республики Казахстан
13   Приобретение подарков для   6 декабря     Управление Делами
главы делегации и его       2001 года     Президента Республики
супруги, а также                          Казахстан (по согласованию),
изготовление программы                    Министерство иностранных
и другой печатной                         дел Республики Казахстан
продукции
14   Подготовка тезисов к        6 декабря     Министерство иностранных
беседе и материалов к       2001 года     дел Республики Казахстан
встрече Президента                        (созыв), Министерство
Республики Казахстан                      внутренних дел Республики
с Государственным                         Казахстан, Министерство
секретарем Соединенных                    культуры, информации и
Штатов Америки                            общественного согласия
Республики Казахстан,
Министерство
государственных доходов
Республики Казахстан,
Министерство
здравоохранения
Республики Казахстан,
Министерство образования
и науки Республики
Казахстан, Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан,
Министерство труда и
социальной защиты
населения Республики
Казахстан, Министерство
транспорта и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство обороны
Республики Казахстан,
Министерство экономики и
торговли Республики
Казахстан, Министерство
энергетики и минеральных
ресурсов Республики
Казахстан, Министерство
юстиции Республики
Казахстан, Агентство
Республики Казахстан по
регулированию
естественных монополий,
защите конкуренции и
поддержке малого
бизнеса, Генеральная
Прокуратура Республики
Казахстан (по
согласованию), Комитет
национальной безопасности
Республики Казахстан (по
согласованию),
Центральная избирательная
комиссия Республики
Казахстан
(по согласованию)
15   Организация неформального   8 декабря       Управление Делами
ужина от имени Президента    2001 года      Президента Республики
Республики Казахстан                        Казахстан (по
согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
16   Организация приема от имени  9 декабря      Министерство иностранных
Министра иностранных дел      2001 года     дел Республики Казахстан
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Америка Құрама Штаттарының Мемлекеттiк хатшысы Колин Пауэллдiң Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 8-9 желтоқсандағы жұмыс сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 желтоқсан N 1577
Қазақстан Республикасы мен Америка Құрама Штаттары арасындағы екi жақты ынтымақтастықты нығайту мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Америка Құрама Штаттарының Мемлекеттiк хатшысы Колин Пауэллдiң жұмыс сапарын дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы органдары, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспармен көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiнде нақты шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Америка Құрама
Штаттарының Мемлекеттiк хатшысы Колин Пауэллдiң жұмыс сапарын өткiзуге,
оның iшiнде Қазақстан Республикасы Президентiнiң Күзет қызметi
қызметкерлерiнiң қонақүйде тұруына 2001 жылға арналған республикалық
бюджетте "Өкiлдiк шығыстар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат
есебiнен 33150 (отыз үш мың бiр жүз елу) теңге сомасында қаражат бөлсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2001 жылғы 6 желтоқсандағы
N 1577 қаулысымен
бекітілген
Америка Құрама Штаттарының Мемлекеттiк хатшысы Колин Пауэллдiң
Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 8-9 желтоқсандағы жұмыс сапарын
дайындау және өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының
ЖОСПАРЫ
___________________________________________________________________________
Р/с           Iс-шара                Орындау       Орындауға жауаптылар
N                                   мерзiмi
___________________________________________________________________________
1               2                      3                    4
___________________________________________________________________________
1   Америка Құрама Штаттарының      2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк хатшысы             6 желтоқсан  Сыртқы iстер министрлігі
Колин Пауэллдiң жұмыс сапарының
бағдарламасын дайындау
2   Американдық делегация құрамын   2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
келiсу                          6 желтоқсан  Сыртқы iстер министрлігі
3   Америка Құрама Штаттарының      2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк хатшысы             6 желтоқсан  Сыртқы істер министрлігі
Колин Пауэллдің жұмыс сапарын
өткiзу жөнiндегi шығыстар
сметасын дайындау
4   Бұқаралық ақпарат құралдары     2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
өкілдерімен жұмысты ұйымдастыру 6 желтоқсан  Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
5   Ресми делегацияны және еріп     2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
жүретiн тұлғаларды Астана          8-9       Сыртқы істер министрлігі,
қаласының әуежайында күтiп      желтоқсан    Астана қаласының әкiмi,
алуды және шығарып салуды                    Қазақстан Республикасының
ұйымдастыру                                  Республикалық ұланы
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсiздiк
комитетiнің Шекара
қызметi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Мемлекеттiк
кiрiс министрлігінің
Кеден комитеті
6   Делегация мүшелерiнiң арнайы    2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
ұшағының Қазақстан Республикасы    8-9       Көлiк және коммуникациялар
аумағының үстiнен кедергiсiз    желтоқсан    министрлігі, Қазақстан
ұшып өтуiн, арнайы ұшаққа                    Республикасының Қорғаныс
тұрақ берудi, қызмет көрсетудi               министрлігі
және жанар-жағар май құюды
қамтамасыз ету
7   Америка Құрама Штаттарының      2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
делегациясын Астана қаласының      8-9       Президентінің Іс
әуежайында күтiп алуды және     желтоқсан    Басқармасы (келiсiм
шығарып салуды техникалық                    бойынша), Астана қаласы.
безендiру, ресми делегациялар                ның әкімі
залы арқылы қызмет көрсету,
шай үстелiн ұйымдастыру,
сондай-ақ делегация басшысының
жұбайы болатын объектілер мен
Астана қаласы бойынша танысу
экскурсиясын дайындау
8   Делегацияға Астана қаласы       2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
бойынша көліктiк қызмет көрсету    8-9       Президентінің Іс
желтоқсан   Басқармасы (келiсiм
бойынша)
9   Жүру бағыттары бойынша          2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
Қазақстан Республикасының          8-9       Iшкi iстер министрлігі
Ішкi iстер министрлiгi           желтоқсан
Жол полициясы комитетiнің
машиналарымен бiрге алып жүру
(бағдарлама бойынша)
10  Күзетiлетiн тұлғалар мен        2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
делегацияның әуежайда, жүру        8-9       Президентiнің Күзет
бағыттары бойынша, iс-          желтоқсан    қызметi (келiсiм бойынша),
шаралар өткiзу және тұратын                  Қазақстан Республикасының
орындарында қауiпсiздiгiн                    Ұлттық қауiпсiздiк
қамтамасыз ету (бағдарлама                   комитетi (келiсiм
бойынша)                                     бойынша), Қазақстан
Республикасының Iшкi
iстер министрлiгі
11  Делегация басшысына, оның       2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
жұбайына, сондай-ақ ресми          8-9       Президентiнiң Iс
делегация мен ерiп жүретiн      желтоқсан    Басқармасы (келiсiм
тұлғаларға медициналық қызмет                бойынша), Қазақстан
көрсету                                      Республикасының Денсаулық
сақтау министрлiгi
12  Делегация басшысы мен           2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
мүшелерiн "Окан-Интерконтинен.     7-9       Президентінің Iс
таль Астана" қонақүйде          желтоқсан    Басқармасы (келiсiм
орналастыруды ұйымдастыру                    бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
13  Делегация басшысы және оның     2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
жұбайы үшiн сыйлықтарды сатып   6 желтоқсан  Президентінің Іс
алу, сондай-ақ бағдарлама мен                Басқармасы (келiсiм
басқа басылымдық өнiмдердi                   бойынша), Қазақстан
дайындау                                     Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
14  Қазақстан Республикасы          2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
Президентiнiң Америка Құрама    6 желтоқсан  Сыртқы істер министрлігі
Штаттарының Мемлекеттік                      (шақыру), Қазақстан
хатшысымен кездесуiне                        Республикасының Iшкi
арналған сұхбатына тезистер                  iстер министрлiгi,
мен материалдар дайындау                     Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының
Мемлекеттiк кiрiс
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының Денсаулық
сақтау министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Еңбек және халықты
әлеуметтiк қорғау
министрлігі, Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Қорғаныс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Экономика
және сауда министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгі, Қазақстан
Республикасының Әдiлет
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Табиғи
монополияларды реттеу,
бәсекелестiктi қорғау
және шағын бизнестi
қолдау жөнiндегi
агенттiгi, Қазақстан
Республикасының Бас
прокуратурасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Ұлттық
қауiпсiздiк комитетi
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Орталық сайлау комиссиясы
(келiсiм бойынша)
15  Қазақстан Республикасы          2001 жылғы   Қазақстан Республикасы
Президентінің атынан ресми      8 желтоқсан  Президентінің Іс
емес қонақасы ұйымдастыру                    Басқармасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
істер министрлігі
16  Қазақстан Республикасы Сыртқы   2001 жылғы   Қазақстан Республикасының
істер министрінің атынан        9 желтоқсан  Сыртқы істер министрлігі
қабылдау ұйымдастыру
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.