О ликвидации Комиссии для выработки предложений по урегулированию задолженностей отдельных приватизированных предприятий
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года № 1581
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Ликвидировать Комиссию для выработки предложений по урегулированию дебиторской и кредиторской задолженностей отдельных приватизированных предприятий.
2. Признать утратившими силу следующие решения Правительства Республики Казахстан:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1178 "Об образовании Комиссии для выработки предложений по урегулированию задолженностей отдельных приватизированных предприятий";
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2001
года № 558 "О внесении изменений и дополнений в постановление
Правительства Республики Казахстан от 3 августа 2000 года № 1178".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты:
Цай Л.Г.
Мартина Н.А.)

Жекелеген жекешелендiрiлген кәсiпорындардың берешектерiн реттеу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеуге арналған комиссияны тарату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 желтоқсан N 1581
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Жекелеген жекешелендiрiлген кәсiпорындардың дебиторлық және кредиторлық берешектерiн реттеу жөнiнде ұсыныстар әзiрлеуге арналған комиссия таратылсын.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң мына шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын:
1) "Жекелеген жекешелендiрiлген кәсiпорындардың берешектерiн реттеу
жөнiнде ұсыныстар әзiрлеу үшiн комиссия құру туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1178 қаулысы;
2) "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 3 тамыздағы N 1178
қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 26 сәуiрдегi N 558 қаулысы.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жуманазарова А.Б.