О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2001 года N 1589
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29
декабря 2000 года N 1950
P001950_
"О реализации Закона Республики
Казахстан
Z000131_
"О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП
Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 15 "Официальные трансферты":
в подфункции 1 "Официальные трансферты":
по администратору 119 "Аким Карагандинской области":
в программе 18 "Трансферты из республиканского бюджета":
в подпрограмме 30 "Поддержание инфраструктуры г. Приозерска" цифру
"100000" заменить цифрой "160600";
в подпрограмме 33 "Оплата услуг за провоз мазута для отопления
г. Приозерска" цифру "100000" заменить цифрой "39400".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 желтоқсан N 1589
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
IV "Шығыстар" бөлімінде:
15 "Ресми трансферттер" функционалдық тобында:
1 "Ресми трансферттер" кіші функциясында:
119 "Қарағанды облысының әкімі" әкімшісі бойынша:
18 "Республикалық бюджеттен алынатын трансферттер" бағдарламасында:
30 "Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдау" кіші бағдарламасындағы
"10000" деген сан "160600" деген санмен ауыстырылсын;
33 "Приозерск қаласын жылыту үшін мазут тасымалы қызметіне ақы төлеу"
кіші бағдарламасындағы "100000" деген сан "39400" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Бағарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.