О признании утратившим силу постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 мая 1993 года N 356
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2001 года N 1592
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Кабинета Министров
Республики Казахстан от 4 мая 1993 года N 356
P930356_
"Об утверждении
Типового положения о третейском суде для разрешения экономических споров"
(САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 15, ст. 184).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993 жылғы 4 мамырдағы N 356 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 7 желтоқсан N 1592
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Экономикалық дауларды шешуге арналған аралық сот туралы үлгі
ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1993
жылғы 4 мамырдағы N 356
P930356_
қаулысының (Қазақстан Республикасының
ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 15, 184-құжат) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Бағарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.