О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1601. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 512 (Р040512)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 сентября 1999 года N 1286 P991286_  "О введении единого статистического учета всех проверок деятельности хозяйствующих субъектов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 44, ст. 399) следующие дополнения:
в Правилах регистрации актов о назначении проверок субъектов предпринимательства государственными органами, утвержденных указанным постановлением:
абзац второй пункта 3 дополнить словами: ", а также акты о назначении проверок банков второго уровня и страховых организаций, осуществляемых Национальным Банком Республики Казахстан. Акты проверок Национальным Банком Республики Казахстан деятельности иных хозяйствующих субъектов подлежат обязательной регистрации.";
в абзаце первом пункта 5 после слов "установленного образца." дополнить словами: "Акт о назначении проверки деятельности хозяйствующего субъекта представляется в Регистрирующий орган в двух экземплярах, один из которых остается в Регистрирующем органе.";
дополнить пунктом 8 следующего содержания:
"8. Государственные органы, уполномоченные законодательством Республики Казахстан на осуществление проверок субъектов предпринимательства, обязаны проводить сверку зарегистрированных актов о назначении проверок деятельности хозяйствующих субъектов в Регистрирующем органе не реже 1 раза в квартал.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қыркүйектегі N 1286 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 желтоқсан N 1601. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.05.07. N 512 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Шаруашылық жүргізуші субъектілерінің қызметтерін барлық тексерулердің бірыңғай статистикалық есебін енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 қыркүйектегі N 1286  қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 44, 399-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік органдардың кәсіпкерлік субъектілерінің қызметтеріне тексерулер тағайындау туралы актілерін тіркеудің тәртібінде:
3-тармақтың екінші абзацындағы "тіркеуге жатпайды" деген сөздер ", сондай-ақ Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі жүзеге асыратын екінші деңгейдегі банктерге және сақтандыру ұйымдарына тексерулер тағайындау туралы актілер тіркеуге жатпайды. Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің өзге шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметтеріне тексерулер актілері міндетті тіркеуге жатады." деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың бірінші абзацындағы "ұсыну жолымен жүргізіледі." деген сөздерден кейін "Шаруашылық жүргізуші субъектінің қызметіне тексеру тағайындау туралы акті екі данада Тіркеуші органға ұсынылады, оның біреуі Тіркеуші органда қалдырылады." деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 8-тармақпен толықтырылсын:
"8. Қазақстан Республикасының заңнамасымен кәсіпкерлік субъектілерге тексерулерді жүзеге асыруға уәкілеттік берілген мемлекеттік органдар шаруашылық жүргізуші субъектілердің қызметіне тексерулер тағайындау туралы тіркелген актілерді Тіркеуші органда кемінде тоқсанына бір рет салыстыра тексеруді жүргізуге міндетті.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі