О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 880
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года N 1631.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 июня 2001 года N 880 P010880_ "Об утверждении Отраслевой программы повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 24-25, ст. 300) следующее изменение:
в Отраслевой программе повышения эффективности управления государственным имуществом и приватизации на 2001-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 8 "План мероприятий на 2001 год по реализации Программы":
в главе 1 "Совершенствование нормативной правовой базы":
в строке, порядковый номер 1.4.:
в графе "Срок исполнения" цифру "3" заменить цифрой "4".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 маусымдағы N 880 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 13 желтоқсан N 1631
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік мүлікті басқарудың және жекешелендірудің тиімділігін арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 маусымдағы N 880 P010880_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 24-25, 300-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік мүлікті басқарудың және
жекешелендірудің тиімділігін арттырудың 2001-2002 жылдарға арналған
салалық бағдарламасында:
"Бағдарламаны іске асыру жөніндегі 2001 жылға арналған іс-шаралар
жоспары" деген 8-бөлімде:
"Нормативтік-құқықтық базаны жетілдіру" деген 1-тарауда:
реттік нөмірі 1.4.-жолда:
"Орындау мерзімі" деген бағандағы "3" деген сан "4" деген санмен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.