О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1648
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Главы государства проект распоряжения
Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в распоряжение
Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении изменений в распоряжение Президента
Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года N 4071
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября
1998 года N 4071
N984071_
"О составе Совета иностранных инвесторов при
Президенте Республики Казахстан" следующие изменения:
ввести в состав Совета иностранных инвесторов при Президенте
Республики Казахстан:
Масимова                   - заместителя Премьер-Министра Республики
Карима Кажимкановича         Казахстан
Карла Джоханссона          - управляющего партнера компании "Эрнст энд
Янг" по странам Европейского региона и
Содружества Независимых Государств
Масаюки Такашима           - председателя и управляющего директора
компании "Мицубиси Корпорейшн Интернешнл";
вывести из указанного состава Джандосова Ураза Алиевича, Альжанова
Тлека Кабыкеновича, Роджерса Мэннингса, Хироши Немичи, Чарльза Франка.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті өкімінің жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 желтоқсан N 1648
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N
4071
N984071_
өкіміне өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының
Президенті өкімінің жобасы Мемлекет басшысының қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің өкімі
Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар
кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы
16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар
кеңесінің құрамына мыналар енгізілсін:
Мәсімов                   - Қазақстан Республикасы
Кәрім Қажымқанұлы           Премьер-Министрінің орынбасары
Карл Джоханссон           - "Эрнст энд Янг" компаниясының Еуропа
аймағы мен Тәуелсіз Мемлекеттер
Достастығы елдері бойынша басқарушы
әріптесі
Масаюки Такашима          - "Мицубиси Корпорейшн Интернейшнл"
компаниясының төрағасы әрі басқарушы
директоры;
көрсетілген құрамнан Ораз Әлиұлы Жандосов, Тілек Қабыкенұлы Әлжанов,
Роджерс Мэннингс, Хироши Немичи, Чарльз Франк шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.