О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2000 года N 1963
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года N 1650
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30
декабря 2000 года N 1963
P001963_
"Об утверждении Программы
государственных инвестиций Республики Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП
Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 631) следующие изменения:
в приложении 3 к Программе государственных инвестиций Республики
Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в отраслевом секторе "Транспорт и связь" строку, порядковый номер
14, изложить в следующей редакции:
___________________________________________________________________________
1 !        2       !     3       !   4   !  5   !   6   !      7     ! 8
___!________________!_____________!_______!______!_______!____________!____
14. Приобретение    ОАО "Kazakstan  2000-  Не     104,00 Освоение займа  -
воздушного      Airlines"       2002   опре-         Размер гарантий
судна Boeing                           делен
767 - 200 ER
___________________________________________________________________________
продолжение таблицы
___________________________________________________________________________
9          !        10        !       11         !       12
__________________!__________________!__________________!__________________
35,00               69,00
35,00              27,00               42,00
___________________________________________________________________________
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 15 желтоқсан N 1650
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының 2000-2002 жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 30 желтоқсандағы N 1963 P001963_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 631-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2000-2002
жылдарға арналған Мемлекеттік инвестицияларының бағдарламасына 3-қосымшада:
"Көлік және байланыс" салалық секторындағы реттік нөмірі 14-жол
мынадай редакцияда жазылсын:
___________________________________________________________________________
1 !        2       !     3       !   4   !  5   !   6   !      7     ! 8
___!________________!_____________!_______!______!_______!____________!____
14. Boeing           "Kazakstan    2000-   Айқын. 104,00  Заемды игеру  -
767 - 200 ER     Airlines"     2002    далған         Кепілдік
әуе кемесін      ААҚ                   жоқ            мөлшері
сатып алу
___________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы:
___________________________________________________________________________
9          !        10        !       11         !       12
__________________!__________________!__________________!__________________
35,00               69,00
35,00              27,00               42,00
___________________________________________________________________________
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.