О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 614
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 2001 года N 1658
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2001 года N 614 P010614_ "О некоторых вопросах развития эталонной базы единиц величин Республики Казахстан" следующие изменения:
в пункте 2 цифру "2002" заменить цифрой "2003";
в Программе развития эталонной базы единиц величин Республики Казахстан на 2001-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в названии, в "Содержании", в "Паспорте", цифру "2002" заменить цифрой "2003";
в разделе 8 "План мероприятий по реализации Программы развития
эталонной базы единиц величин Республики Казахстан на 2001-2002 годы":
в названии цифру "2002" заменить цифрой "2003";
в графе "Срок исполнения":
в строке, порядковый номер 2, слова "II квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 3, слова "IV квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2001 года";
в строке, порядковый номер 5, слова "IV квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2001 года";
в строке, порядковый номер 6, слова "IV квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2003 года";
в строках, порядковые номера 8, 9, слова "IV квартал 2001 года"
заменить словами "IV квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 10, слова "IV квартал 2001 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 11, слова "III квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2001 года";
в строках, порядковые номера 14, 16, слова "IV квартал 2002 года"
заменить словами "IV квартал 2001 года";
в строках, порядковые номера 18, 19, слова "IV квартал 2001 года"
заменить словами "IV квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 20, слова "II квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 21, слова "II квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2001 года";
в строке, порядковый номер 22, слова "III квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2001 года";
в строке, порядковый номер 23, слова "III квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 26, слова "II квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2001 года";
в строке, порядковый номер 27, слова "III квартал 2001 года" заменить
словами "IV квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 28, слова "IV квартал 2001 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 29, слова "IV квартал 2001 года" заменить
словами "IV квартал 2003 года";
в строке, порядковый номер 30, слова "IV квартал 2001 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 31, слова "IV квартал 2001 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 32, слова "I квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 33, слова "II квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2001 года";
в строке, порядковый номер 34, слова "III квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года";
в строке, порядковый номер 35, слова "III квартал 2002 года" заменить
словами "IV квартал 2002 года".

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 10 мамырдағы N 614 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 19 желтоқсан N 1658
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының шамалар бiрлiктерiнiң эталондық базасын дамытудың кейбiр мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 10 мамырдағы N 614 P010614_ қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
2-тармақта "2002" деген сан "2003" деген санмен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының шамалар бiрлiктерiнiң эталондық базасын дамытудың 2001-2002 жылдарға арналған бағдарламасында:
атауында, "Мазмұнында", "Паспортында" "2002" деген сан "2003" деген санмен ауыстырылсын;
"Қазақстан Республикасының шамалар бiрлiктерiнiң эталондық базасын дамытудың 2001-2002 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген 8-тарауда:
атауында "2002" деген сан "2003" деген санмен ауыстырылсын;
"Орындалу мерзiмi" деген бағанда:
реттiк нөмiрi 2-жолдағы "2002 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2003 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 3-жолдағы "2002 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 5-жолдағы "2002 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 6-жолдағы "2002 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2003 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 8, 9-жолдардағы "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2003 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 10-жолдағы "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2002 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 11-жолдағы 2002 жылдың III тоқсаны" деген сөздер "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 14, 16-жолдардағы "2002 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрлерi 18, 19-жолдардағы "2001 жылдың IV тоқсаны" деген
сөздер "2003 жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 20-жолдағы "2002 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 21-жолдағы "2002 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2001
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 22-жолдағы "2002 жылдың III тоқсаны" деген сөздер "2001
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 23-жолдағы "2002 жылдың III тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 26-жолдағы "2002 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2001
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 27-жолдағы "2001 жылдың III тоқсаны" деген сөздер "2003
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 28-жолдағы "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 29-жолдағы "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2003
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 30-жолдағы "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 31-жолдағы "2001 жылдың IV тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 32-жолдағы "2002 жылдың I тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 33-жолдағы "2002 жылдың II тоқсаны" деген сөздер "2001
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 34-жолдағы "2002 жылдың III тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны" деген сөздермен ауыстырылсын;
реттiк нөмiрi 35-жолдағы "2002 жылдың III тоқсаны" деген сөздер "2002
жылдың IV тоқсаны мен ауыстырылсын.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.