О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 2001 года N 1680. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 538) следующее изменение:
в Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 9 "План мероприятий по реализации Программы борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы":
в главе 5 "Укрепление кадрового и научного потенциала правоохранительных органов":
строку, порядковый номер 1, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В., Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 24 желтоқсан N 1680. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 P001641_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 538-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін: көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасында: "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестің 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген 9-тарауда: "Құқық қорғау органдарының кадр және ғылыми потенциалын нығайту" деген 5-бөлімде: реттік нөмірі 1-жол алынып тасталсын. 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Багарова Ж.А., Қасымбеков Б.А.