О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1709
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1950 P001950_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2001 год" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 56, ст. 627) следующие изменения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 1 "Государственные услуги общего характера":
в подфункции 9 "Прочие государственные услуги общего характера":
по администратору 214 "Министерство экономики и торговли Республики Казахстан":
в программе 1 "Административные расходы":
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа" цифру "146 862" заменить цифрой "148 233";
в подпрограмме 2 "Аппараты территориальных органов" цифру "48 060" заменить цифрой "46 689".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1709
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2001 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1950
P001950_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 56, 627-құжат) мынадай
өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
ІV "Шығыстар" бөлімінде:
1 "Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер" функционалдық тобында:
9 "Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызметтер" ішкі функциясында:
214 "Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлігі"
әкімшісі бойынша:
1 "Әкімшілік шығыстар" бағдарламасында:
1 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасында "146 862" деген
сан "148 233" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Аумақтық органдардың аппараттары" кіші бағдарламасында "48 060"
деген сан "46 689" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.