Об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения здания по улице Пушкина, 44 в городе Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1734
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложения акима города Алматы, согласованное с
Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики
Казахстан, об исключении из списка памятников истории и культуры местного
значения здания, расположенного по адресу: город Алматы, улица Пушкина,
44, в связи с утратой историко-культурной ценности.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Алматы қаласындағы Пушкин көшесі, 44 ғимаратты жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімінен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 27 желтоқсан N 1734
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Алматы қаласы, Пушкин көшесі, 44 мекен-жайы бойынша орналасқан
ғимаратты тарихи-мәдени құндылығының жойылуына байланысты жергілікті
маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімінен шығару туралы
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігімен келісілген Алматы қаласы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.