Об одобрении Концепции развития газовой отрасли Республики Казахстан до 2015 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 25. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 14 апреля 2010 года N 302
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14.04.2010 № 302.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить прилагаемую Концепцию развития газовой отрасли Республики
Казахстан до 2015 года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Примечание РЦПИ: Концепция с грифом "ДСП" не подлежит введению в Базу
данных "Законодательство".
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қызмет бабында пайдалану үшін Қазақстан Республикасының газ саласын 2015 жылға дейін дамытудың тұжырымдамасын мақұлдау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 25. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 14 сәуірдегі № 302 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.04.14 № 302 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының газ саласын 2015 жылға дейін дамытудың тұжырымдамасы мақұлдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
РҚАО-ның ескертуі: Қызмет бабында пайдалануға арналған Тұжырымдама  Деректер базасына енгізілмейді.