Об утверждении Плана мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в Республику Казахстан и второго заседания Казахстанско- словацкой комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству 14-15 ноября 2001 года в городе Астане
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 30
В целях реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в Республику Казахстан 14-15 ноября 2001 года и обеспечения дальнейшего развития казахстанско-словацкого сотрудничества Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых в ходе официального визита Президента Словацкой Республики Рудольфа Шустера в Республику Казахстан и второго заседания Казахстанско-словацкой комиссии по торгово-экономическому и научно-техническому сотрудничеству 14-15 ноября 2001 года в городе Астане (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) и заинтересованным организациям (по согласованию) принять соответствующие меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан один раз в полугодие информировать Правительство Республики Казахстан о ходе выполнения Плана.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 30
План мероприятий
по реализации соглашений и договоренностей, достигнутых
в ходе официального визита Президента Словацкой Республики
Рудольфа Шустера в Республику Казахстан и второго заседания
Казахстанско-словацкой комиссии по торгово-экономическому и
научно-техническому сотрудничеству 14-15 ноября 2001 года
в городе Астане
___________________________________________________________________________
N !        Мероприятие             !  Срок      !  Ответственные
п/п!                                ! исполнения !  за исполнение
___________________________________________________________________________
1 !              2                 !      3     !         4
___________________________________________________________________________
1  Расширение договорно-правовой
базы:
Подготовить к заключению проекты
следующих документов:

Словак Республикасының Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан Республикасына ресми сапары және Қазақстан-словак сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегi комиссиясының екінші мәжiлiсi барысында 2001 жылғы 14-15 қарашада Астана қаласында қол жеткiзілген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 30
Словак Республикасының Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан Республикасына ресми сапары барысында 2001 жылғы 14-15 қарашада қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру және қазақстан-словак ынтымақтастығын одан әрi дамытуды қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған Словак Республикасының Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан Республикасына ресми сапары және Қазақстан-словак сауда-экономикалық және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегі комиссиясының екiншi мәжiлiсi барысында 2001 жылғы 14-15 қарашада Астана қаласында қол жеткiзiлген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық және жергiлiктi атқарушы
органдары, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) және мүдделi
ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру
жөнiнде тиiстi шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі жарты жылда бiр
рет Қазақстан Республикасының Үкiметiне Жоспардың орындалу барысы туралы
хабарлайтын болсын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 30 қаулысымен
бекiтiлген
Словак Республикасының Президентi Рудольф Шустердiң Қазақстан
Республикасына ресми сапары және Қазақстан-словак сауда-экономикалық
және ғылыми-техникалық ынтымақтастық жөнiндегі комиссиясының екiнші
мәжілісi барысында 2001 жылғы 14-15 қарашада Астана қаласында қол
жеткiзілген келiсiмдер мен уағдаластықтарды iске асыру жөнiндегі
iс-шаралар жоспары
___________________________________________________________________________
Р/с               Iс-шара                Орындалу       Орындауға
N                                        мерзімі       жауаптылар
___________________________________________________________________________
1                   2                       3               4
___________________________________________________________________________
1   Шарттық-құқықтық базаны кеңейту:
Мынадай құжаттардың жобаларын қол
қоюға әзiрлеу:

1) Конвенция между Республикой    I полугодие   Министерство финансов
Казахстан и Словацкой          2002 года     Республики Казахстан
Республикой об избежании
двойного налогообложения и
предотвращении уклонения от
налогообложения в отношении
налогов на доходы и капитал
2) Соглашение между Правитель-    I полугодие   Комитет по инвестициям
ством Республики Казахстан     2002 года     Министерства
и Правительством Словацкой                   иностранных дел
Республики о поощрении и                     Республики Казахстан
взаимной защите инвестиций
3) Соглашение между Правитель-    I полугодие   Министерство транспорта
ством Республики Казахстан     2002 года     и коммуникаций
и Правительством Словацкой                   Республики Казахстан
Республики о международном
автомобильном сообщении
4) Соглашение между               I полугодие   Министерство
Министерством образования      2002 года     образования и науки
и науки Республики Казахстан                 Республики Казахстан
и Министерством образования
Словацкой Республики о
сотрудничестве в области
образования и науки
2  Развивать и укреплять торгово-    постоянно     Министерство экономики
экономическое и инвестиционное                  и торговли Республики
сотрудничество:                                 Казахстан (созыв),
1) в области строительства,       I полугодие   Министерство транспорта
машиностроения,полиграфии,     2002 года     и коммуникаций
целлюлозно-бумажной и                        Республики Казахстан,
деревообрабатывающей                         Министерство сельского
промышленности:                              хозяйства Республики
- проработать вопрос участия                   Казахстан, Министерство
словацких строителей в                       образования и науки
застройке новой столицы                      Республики Казахстан,
Республики Казахстан                         аким города Астаны,
города Астаны;                               аким Южно-Казахстанской
- рассмотреть возможность                      области
организации совместных
производств по выпуску
автобусов и сельско-
хозяйственной техники на
базе казахстанско-словацких
предприятий акционерное
общество "КазСловБус",
акционерное общество
"КазАгзат";
- изучить возможность создания
совместного производства
автодорожной техники на базе
открытого акционерного
общества "Южно-Казахстанский
машиностроительный завод"
(село Белые Воды, Южно-
Казахстанская область),
открытое акционерное
общество "Экскаватор"
(город Кентау, Южно-
Казахстанская область);
- рассмотреть возможность
участия Казахстана в
реализации проекта по
строительству целлюлозно-
бумажного комбината в
Словакии;
- рассмотреть возможность
использования полиграфи-
ческой технологии словацкой
фирмы "NEOGRAFIA" (город
Мартин)

1) Қазақстан Республикасы мен Словак   2002   Қазақстан Республикасының
Республикасының арасындағы конвенция  жылдың  Қаржы министрлігі
табыс пен капиталға салынатын        І жарты.
салықтарға қатысты қосарланған салық жылдығы
салуды болдырмау және салық төлеуден
жалтаруға жол бермеу туралы
2) Қазақстан Республикасының Үкiметi   2002   Қазақстан Республикасы
мен Словак Республикасының Үкiметi    жылдың  Сыртқы істер министрлігі.
арасындағы инвестицияларды           І жарты. нің Инвестициялар жөнін.
көтермелеу және өзара қорғау туралы  жылдығы  дегі комитеті
келiсiм
3) Қазақстан Республикасының Үкiметi   2002   Қазақстан Республикасының
мен Словак Республикасының Үкiметi    жылдың  Көлік және коммуникация.
арасындағы халықаралық автомобиль    І жарты. лар министрлігі
қатынасы туралы келiсiм              жылдығы
4) Қазақстан Республикасының           2002   Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым министрлiгi мен      жылдың  Білім және ғылым
Словак Республикасының Бiлiм        І жарты.  министрлігі
министрлiгi арасындағы бiлiм және    жылдығы
ғылым саласындағы ынтымақтастық
туралы келiсiм
2   Сауда-экономикалық және инвестиция.    ұдайы  Қазақстан Республикасының
лық ынтымақтастықты дамыту мен                Экономика және сауда
нығайту:                                      министрлігі (жинақтау),
1) құрылыс, машина жасау,              2002   Қазақстан Республикасының
полиграфия, целлюлоза-қағаз және      жылдың  Көлік және коммуникация.
ағаш өңдеу өнеркәсiбi саласында:     І жарты. лар министрлігі,
- Қазақстан Республикасының жаңа     жылдығы  Қазақстан Республикасының
елордасы Астана қаласын салуда                Ауыл шаруашылығы
словак құрылысшыларының қатысуы               министрлігі, Қазақстан
мәселесiн пысықтау;                           Республикасының Білім
- "ҚазСловБус" акционерлiк қоғамы,            және ғылым министрлігі,
"ҚазАгзат" акционерлiк қоғамы                 Астана қаласының әкімі,
Қазақстан-Словак кәсiпорындарының             Оңтүстік Қазақстан
базасында автобустар мен ауыл                 облысының әкімі
шаруашылық техникасын шығару
жөнiндегi бiрлескен өндiрiстердi
ұйымдастыру мүмкiндігiн қарау;
- "Оңтүстiк Қазақстан машина жасау
зауыты" ашық акционерлiк қоғамы
(Оңтүстiк Қазақстан облысы, Ақсу
селосы), "Экскаватор" ашық
акционерлiк қоғамы (Оңтүстiк
Қазақстан облысы, Кентау қаласы)
базасында автожол техникасының
бiрлескен өндiрiсiн құру
мүмкiндiгiн зерттеу;
- Словакиядағы целлюлоза-қағаз
комбинатын салу жөнiндегi жобаны
iске асыруға Қазақстанның қатысу
мүмкiндiгiн қарау;
- "NЕОGRАҒIА" словак фирмасының
(Мартин қаласы) полиграфиялық
технологиясын пайдалану мүмкiндiгiн
қарау

2) в области электроэнергетики,   в течение     Министерство энергетики
нефтегазовой, резинотехни-        2002 года     и минеральных ресурсов
ческой промышленности:                          Республики Казахстан,
- рассмотреть предложение                      Министерство транспорта
словацкой фирмы "Компэл" по                     и коммуникаций
поставкам и ремонту вагонов                     Республики Казахстан,
и тепловозов при условии                        Министерство экономики
участия фирмы в тендерах,                       и торговли Республики
проводимых Республиканским                      Казахстан, аким города
государственным предприятием                    Астаны, аким города
"Казакстан темiр жолы";                         Алматы, аким Северо-
- рассмотреть предложения                       Казахстанской области,
словацкой компании "Матадор"                    аким Южно-Казахстанской
по производству,восстановлению                  области, аким Западно-
и утилизации шин;                               Казахстанской области,
- рассмотреть предложения                       аким Атырауской
акционерного общества                           области, аким
"Словацкий энергетический                       Павлодарской области,
завод" (город Тлмаче) о                         аким Костанайской
применении технологий по                        области,Республиканское
модернизации устаревшего                        государственное
котельного парка и переводу                     предприятие "Казакстан
на современный метод                            темiр жолы" (по
сжигания топлива, а также                       согласованию),закрытое
по совместной разработке                        акционерное общество
проектов и поставке                             "Национальная нефтяная
оборудования для строитель-                     компания "Казахойл"
ства мусоросжигательных                         (по согласованию),
теплоэлектростанций;                            закрытое акционерное
- рассмотреть возможность                       общество "Национальная
поставки казахстанской                          компания "Транспорт
катодной меди на предприятие                    Нефти и Газа" (по
"Ковохуты" (город Кромпахи);                    согласованию)
- оказать содействие нефте-
добывающим компаниям
Казахстана в организации
поставок казахстанской
нефти для переработки на
нефтеперерабатывающих
заводах и транзита через
территорию Словакии при
конкурентоспособности
данного направления
3  Развивать сотрудничество в        постоянно     Министерство транспорта
области транспорта и                            и коммуникаций
коммуникаций:                                   Республики Казахстан,

2) электр энергетикасы, мұнай-газ,     2002   Қазақстан Республикасының
резина-техникалық өнеркәсiбi          жылдың  Энергетика және минерал.
саласында:                            ішінде  дық ресурстар министрлі.
- "Қазақстан темiр жолы"                      гі, Қазақстан
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны           Республикасының Көлік
өткiзетiн тендерлерге "Компэл"                және коммуникациялар
словак фирмасы қатысқан жағдайда,             министрлігі, Қазақстан
фирманың вагондар мен тепловоздар             Республикасының Экономика
беру және жөндеу жөнiндегi                    және сауда министрлігі,
ұсыныстарын қарау;                            Астана қаласының әкімі,
- "Матадор" словак компаниясының              Алматы қаласының әкімі,
шиналарды өндiру, қайта қалпына               Солтүстік Қазақстан
келтiру және кәдеге жарату жөнiндегi        облысының әкімі, Оңтүстік
ұсыныстарын қарау;                         Қазақстан облысының әкімі,
- "Словак энергетика зауыты"              Батыс Қазақстан облысының
акционерлік қоғамының (Тлмаче           әкімі, Атырау облысының әкімі,
қаласы) ескiрген бу қазандық              Павлодар облысының әкімі,
паркiн жаңғырту және отын жағудың         Қостанай облысының әкімі,
қазiргi заманғы әдiсiне аудару              "Қазақстан темір жолы"
жөнiндегi технологияларды қолдау          республикалық мемлекеттік
туралы, сондай-ақ қоқыс жағатын           кәсіпорны (келiсiм бойынша),
жылу электр станцияларын салу үшiн            "Қазақойл" ұлттық мұнай
жобаларды бiрлесiп әзiрлеу әрi                компаниясы" жабық акцио.
жабдықтар беру жөнiндегi                      нерлік қоғамы (келiсiм
ұсыныстарын қарау;                            бойынша), "Мұнай және
- "Ковохуты" словак кәсiпорнына               газ тасымалы" ұлттық
(Кромпахи қаласы) қазақстандық                компаниясы" жабық акцио.
катодтық мыс беру мүмкiндiгiн                 нерлік қоғамы (келiсiм
қарау;                                        бойынша)
- Қазақстанның мұнай өндiрушi
компанияларына қазақстандық
мұнайды Словакияның мұнай өңдеу
зауыттарына жеткiзудi және осы
бағыт бәсекеге қабiлетті болған
жағдайда оның аумағы арқылы
транзиттi ұйымдастыруына септiк
жасау
3   Көлiк және коммуникациялар             ұдайы  Қазақстан Республикасының
саласындағы ынтымақтастықты                   Көлiк және коммуникация.
дамыту:                                       лар министрлігі,

1) между Республиканским                        Республиканское
государственным предприятием                 государственное
"Казакстан темiр жолы" и                     предприятие "Казакстан
транспортной компанией                       темiр жолы" (по
"Словрэйл";                                  согласованию), закрытое
2) между закрытым акционерным                   акционерное общество
обществом "Национальная                      "Национальная морская
морская судоходная компания                  судоходная компания
"Казмортрансфлот" и                          "Казмортрансфлот"
акционерным обществом                        (по согласованию)
"Мартимэкс"
4  Развивать сотрудничество в        постоянно     Министерство обороны
военно-технической области со                   Республики Казахстан,
словацкими компаниями DMD                       Республиканское
holdihg и VRN:                                  государственное
1) по ремонту и модернизации                    предприятие
военной техники, в том числе                 "Бронетанковый
авиационной;                                 ремонтный завод"
2) по созданию совместных                       (по согласованию)
предприятий;
3) в подготовке кадров
5  Расширять сотрудничество в        постоянно     Министерство сельского
области сельского хозяйства:                    хозяйства Республики
1) по производству и переработке                Казахстан
сельскохозяйственной
продукции;
2) по взаимовыгодным экспортным
поставкам сельскохозяйствен-
ной продукции;
3) в обмене опытом и информаци-
онными материалами;
4) по продолжению совместной
работы по улучшению пород
крупного рогатого скота
в Казахстане
6  Развивать сотрудничество          постоянно     Союз торгово-промышлен-
между Союзом торгово-                           ных палат Республики
промышленных палат                              Казахстан
Республики Казахстан и                          (по согласованию)
Торгово-промышленной палатой
Словацкой Республики по
расширению контактов между
деловыми кругами двух стран
7  Активизировать сотрудничество     постоянно     Агентство Республики
в области туризма:                              Казахстан по туризму и
1) обмен сведениями о                           спорту, Комитет по
туристских возможностях                      инвестициям Министер-
Республики Казахстан и                       ства иностранных дел
Словацкой Республики;                        Республики Казахстан
2) обмен договорно-правовой
информацией, опытом
планирования и управления;
3) взаимное привлечение
инвестиций в развитие
туристской инфраструктуры
двух стран
8  Развивать сотрудничество          постоянно     Министерство
в области образования и науки:                  образования и науки

1) "Қазақстан темiр жолы"                     "Қазақстан темiр жолы"
республикалық мемлекеттiк                     республикалық мемлекеттік
кәсiпорны мен "Словрэйл" көлiк                кәсiпорны (келiсiм
компаниясы арасында;                          бойынша),
2) "Қазтеңiзкөлiкфлоты" ұлттық                "Қазтеңiзкөлiкфлоты"
теңiз көлiк компаниясы" жабық                 ұлттық теңiз көлiк
акционерлiк қоғамы мен                        компаниясы" жабық
"Мартимэкс" акционерлiк қоғамы                акционерлік  қоғамы
арасында                                      (келiсiм бойынша)
4   Әскери-техникалық салада Словак        ұдайы  Қазақстан Республикасының
DMD hoLding пен VRN компаниялары.             Қорғаныс министрлігі,
мен ынтымақтастықты дамыту:                   "Сауытты-танк жөндеу
1) әскери, оның ішінде авиациялық             зауыты" республикалық
техниканы жөндеу және жаңғырту                мемлекеттік кәсiпорны
бойынша;                                      (келiсiм бойынша)
2) бiрлескен кәсiпорындар құру
бойынша;
3) кадрлар даярлауда
5   Ауыл шаруашылығы саласындағы           ұдайы  Қазақстан Республикасының
ынтымақтастықты дамыту:                       Ауыл шаруашылығы
1) ауыл шаруашылық өнiмiн өндiру              министрлігі
және ұқсату бойынша;
2) ауыл шаруашылық өнiмдерiн өзара
тиiмдi экспорттық жеткiзу бойынша;
3) тәжiрибе және ақпараттық
материалдар алмасуда;
4) Қазақстанда iрi қараның
тұқымдарын жақсарту жөнiндегi
бiрлескен жұмысты жалғастыру
бойынша
6   Қазақстан Республикасының Сауда-       ұдайы  Қазақстан Республикасының
өнеркәсiп палаталар одағы мен                 Сауда-өнеркәсіп палаталар
Словак Республикасының Сауда-                 одағы (келiсiм бойынша)
өнеркәсiп палатасының арасындағы
екi ел арасындағы iскерлiк
топтардың байланыстарын кеңейту
жөнiндегi ынтымақтастықты дамыту
7   Туризм саласындағы ынтымақтастықты     ұдайы  Қазақстан Республикасының
жандандыру:                                   Туризм және спорт
1) Қазақстан Республикасы мен                 жөнiндегi агенттiгi,
Словак Республикасының туристiк               Қазақстан Республикасы
мүмкiндiктерi туралы мәлiметтер               Сыртқы істер министрлі.
алмасу;                                       гінің Инвестициялар
2) шарттық-құқықтық ақпаратпен,               жөніндегі комитеті
жоспарлау және басқару тәжiрибесiн
алмасу;
3) екi елдiң туристiк
инфрақұрылымын дамытуға
инвестицияларды өзара тарту
8   Бiлiм және ғылым саласындағы           ұдайы  Қазақстан Республикасының
ынтымақтастықты дамыту:                       Бiлiм және ғылым

1) обмен опытом по вопросам                     Республики Казахстан
аккредитации организацией
образования и научных
учреждений;
2) обмен опытом по формам
и методам контроля за
качеством подготовки
специалистов;
3) развитие научных
исследований
9  Организовать официальный          в течение     Министерство
визит Президента Республики       2002 года     иностранных дел
Казахстан Назарбаева Н.А.                       Республики Казахстан
в Словацкую Республику
10  Сотрудничество и координация      постоянно     Министерство внутренних
усилий в борьбе с новыми                        дел Республики
угрозами международной                          Казахстан, Комитет
безопасности: терроризмом,                      национальной безопас-
организованной преступностью,                   ности Республики
незаконным оборотом наркоти-                    Казахстан
ческих средств и психотропных                   (по согласованию),
веществ                                         Министерство обороны
Республики Казахстан,
Министерство
иностранных дел
Республики Казахстан,
Комитет по борьбе
с наркоманией и нарко-
бизнесом Министерства
юстиции Республики
Казахстан
11  Отчет о реализации                один раз в    Министерство
договоренностей, достигнутых      полугодие     иностранных дел
в ходе второго заседания                        (созыв), Министерство
Казахстанско-словацкой                          экономики и торговли
комиссии по торгово-экономи-                    Республики Казахстан,
ческому и научно-техническому                   Министерство энергетики
сотрудничеству                                  и минеральных ресурсов
Республики Казахстан,
Министерство финансов
Республики Казахстан,
Министерство транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан,
Министерство сельского
хозяйства Республики
Казахстан, Министерство
образования и науки
Республики Казахстан,
Министерство обороны
Республики Казахстан,
Министерство внутренних
дел Республики
Казахстан, Комитет
национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Комитет по борьбе с
наркоманией и нарко-
бизнесом Министерства
юстиции Республики
Казахстан, Агентство
Республики Казахстан по
туризму и спорту, аким
города Астаны, аким
города Алматы, аким
Южно-Казахстанской
области, аким Северо-
Казахстанской области,
аким Западно-
Казахстанской области,
аким Атырауской
области, аким
Павлодарской области,
аким Костанайской
области, Союз торгово-
промышленных палат
Республики Казахстан
(по согласованию),
Республиканское
государственное
предприятие "Казакстан
темiр жолы"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Национальная
морская судоходная
компания
"Казмортрансфлот"
(по согласованию),
Республиканское
государственное
предприятие "Бронетан-
ковый ремонтный завод"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Национальная
нефтяная компания
"Казахойл"
(по согласованию),
закрытое акционерное
общество "Национальная
компания "Транспорт
Нефти и Газа"
(по согласованию)
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1) бiлiм беру ұйымдарын және ғылыми           министрлігі
мекемелердi тiркеу мәселелерi
бойынша тәжiрибе алмасу;
2) мамандарды даярлау сапасын
бақылау нысандары мен әдiстерi
бойынша тәжiрибе алмасу;
3) ғылыми зерттеулердi дамыту
9   Қазақстан Республикасының              2002   Қазақстан Республикасының
Президентi Н.Ә.Назарбаевтың           жылдың  Сыртқы істер министрлігі
Словакия Республикасына ресми         ішінде
сапарын ұйымдастыру
10  Халықаралық қауiпсiздiктің жаңа        ұдайы  Қазақстан Республикасының
қатерлерiмен: терроршылдықпен,                Ішкі істер министрлігі,
ұйымдасқан қылмыспен, есiрткi                 Қазақстан Республикасының
және психотроптық заттардың                   Ұлттық қауіпсіздік
заңсыз айналымымен күресуде                   комитеті (келiсiм
ынтымақтастық пен күш-жiгердi                 бойынша), Қазақстан
үйлестiру                                     Республикасының Қорғаныс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлігі,
Қазақстан Республикасы
Әдiлет министрлiгiнің
Есiрткiге және есiрткi
бизнесiне қарсы күрес
жөнiндегi комитетi
11  Қазақстан-словак сауда-               жарты   Қазақстан Республикасының
экономикалық және ғылыми-             жылда   Сыртқы iстер министрлiгi
техникалық ынтымақтастық жөніндегі   бiр рет  (жинақтау), Қазақстан
комиссиясының екiншi мәжілісi                 Республикасының Экономика
барысында қол жеткiзiлген                     және сауда министрлiгi,
уағдаластықтарды iске асыру туралы            Қазақстан Республикасының
есеп беру                                     Энергетика және
минералдық ресурстар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Қаржы
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Көлiк
және коммуникациялар
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлігі,
Қазақстан Республикасының
Бiлiм және ғылым
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Қорғаныс
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Iшкi
iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келісiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Әдiлет
министрлiгiнiң Есiрткiге
және есiрткi бизнесiне
қарсы күрес жөнiндегi
комитетi, Қазақстан
Республикасының Туризм
және спорт жөнiндегi
агенттiгi, Астана
қаласының әкiмi, Алматы
қаласының әкiмi,
Оңтүстiк Қазақстан
облысының әкiмi,
Солтүстік Қазақстан
облысының әкiмi, Батыс
Қазақстан облысының
әкiмi, Атырау облысының
әкiмi, Павлодар
облысының әкiмi,
Қостанай облысының
әкiмi, Қазақстан
Республикасының Сауда-
өнеркәсiп палаталар
одағы (келiсiм
бойынша), "Қазақстан
темiр жолы"
республикалық мемлекет.
тiк кәсiпорны
(келiсiм бойынша),
"Қазтеңiзкөлiкфлоты"
ұлттық теңiз көлiк
компаниясы" (келiсiм
бойынша), "Сауытты-танк
жөндеу зауыты"
республикалық мемлекет.
тік кәсiпорны (келiсiм
бойынша), "Қазақойл"
ұлттық мұнай компаниясы"
жабық акционерлiк
қоғамы (келiсiм
бойынша), "Мұнай және
газ тасымалы" ұлттық
компаниясы" жабық
акционерлiк қоғамы
(келiсiм бойынша)
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Қасымбеков Б.
Омарбекова А.