Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 36. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Во исполнение п. 2 Указа Президента Республики Казахстан от 28 ноября 2001 года U010730_ "О Государственной программе развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по реализации Государственной программы развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы (далее - План).
2. Центральным и местным исполнительным органам принять меры по выполнению мероприятий, предусмотренных Планом.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 г. N 36
План мероприятий по реализации Государственной программы развития автодорожной отрасли Республики Казахстан на 2001-2005 годы ___________________________________________________________________________ N ! Мероприятие ! Форма !Ответственные! Срок п/п! !завершения!за исполнение!завершения ___!___________________________________!__________!_____________!__________ 1 Разработать порядок взаимодействия Проект МТиК, МВД, II - 2003 с местными исполнительными нормативного Акиматы органами по вопросам дорожного правового хозяйства акта 2 Определить порядок постепенного Проект МТиК,МЮ, IV - 2003 перехода финансирования развития нормативного МЭиТ дорожного комплекса на основе правового возмещения издержек акта пользователями автодорог 3 Определить порядок развития Проект МТиК,МВД, II - 2003 придорожной инфраструктуры на нормативного МПРиООС, основных автодорожных маршрутах правового Акиматы акта 4 Определить порядок внедрения Проект МТиК,МГД, IV - 2003 платных автомобильных дорог нормативного Акиматы правового акта 5 Провести техническое Ежегодный МТиК, МВД 2002-2005 (инструментальное) обследование отчет в сети дорог международного Правительство значения Республики Казахстан 6 Провести техническое обследование Ежегодный МТиК, МВД 2002-2005 мостового хозяйства на всей сети отчет автомобильных дорог 7 Разработать отраслевой Совместный МТиК,МВД, I - 2003 нормативно-технический документ приказ МЭиТ по качеству дорожных работ. Отраслевую систему управления качеством продукции 8 Разработать нормативный правовой Проект МТиК IV - 2003 акт, регулирующий влияние нормативного МПРиООС дорожных проектов на окружающую правового МЭиТ среду акта 9 Разработать программу по Совместный МТиК, МОН IV - 2002 подготовке специалистов и приказ повышению квалификаций кадров дорожной отрасли 10 Осуществлять внедрение научных Ежегодный МТиК, МОН 2002-2005 достижений в дорожное хозяйство отчет 11 Совершенствование системы Проект МТиК,МЮ, IV - 2002 управления автомобильными нормативного МЭиТ дорогами общего пользования правового акта 12 Совершенствование основных Проект МТиК,МВД, IV - 2004 стандартов автомобильных дорог нормативного МЭиТ правового акта ___________________________________________________________________________ (Специалисты: Склярова И.В., Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қаңтар N 36. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 28 қарашадағы Жарлығының 2-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Орталық және жергiлiктi атқарушы органдар Жоспарда көзделген iс-шараларды орындау жөнiнде шаралар қабылдасын. 3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн. 4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 36 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының автожол саласын дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары ___________________________________________________________________________ Р/с Iс-шара Аяқтау нысаны Орындалуына Аяқтау N жауапты мерзiмi ___________________________________________________________________________ 1 Жол шаруашылығы Нормативтiк ККМ ІІМ 2003-ІІ мәселелерi бойынша құқықтық Әкімияттар жергiлiктi атқарушы кесiмнің органдармен жобасы бiрлескен iс-қимыл тәртiбiн әзiрлеу 2 Автожолдарды Нормативтiк ККМ ӘдМ 2003-ІV пайдаланушылардың құқықтық ЭСМ шығындарды өтеуi кесімнің негiзiнде жол кешенiн жобасы дамытуды қаржыландыруға бiртiндеп көшу тәртiбiн анықтау 3 Негiзгi автожолдар Нормативтiк ККМ ІІМ 2003-ІІ бағыттарында жол құқықтық ТОҚМ бойындағы кесімнің Әкімияттар инфрақұрылымды жобасы дамыту тәртiбiн анықтау 4 Ақылы автомобиль Нормативтiк ККМ МКМ 2003-ІV жолдарын енгiзу құқықтық Әкімияттар тәртiбiн анықтау кесiмнің жобасы 5 Халықаралық маңызы Қазақстан ККМ IIМ 2002-2005 бар жол желiлерiнде Республикасы техникалық Үкiметiне (құралдық) тексеру жыл сайынғы жүргiзу есеп 6 Автомобиль Жыл сайынғы ККМ ІІМ 2002-2005 жолдарының бүкiл есеп желiсiндегi көпiр шаруашылығын техникалық тексерудi жүргiзу 7 Жол жұмыстарының Бірлескен ККМ ІІМ 2003-І сапасы бойынша бұйрық ЭСМ салалық нормативтiк- техникалық құжаттарды әзiрлеу. Өнiм сапасын басқарудың салалық жүйесi 8 Жол жобаларының Нормативтік ККМ ТОҚМ 2003-ІV қоршаған ортаға құқықтық ЭСМ әсерiн реттейтiн кесімнің нормативтiк жобасы құқықтық кесiмдi әзірлеу 9 Жол саласы Бірлескен ККМ БҒМ 2002-ІV кадрларын даярлау бұйрық және олардың бiлiктiлiгiн арттыру жөнiндегi бағдарламаны әзірлеу 10 Жол шаруашылығына Жыл сайынғы ККМ БҒМ 2002-2005 ғылыми жетiстiктердi есеп енгiзудi жүзеге асыру 11 Жалпы пайдаланымдағы Нормативтік ККМ ӘдМ 2002-ІV автомобиль жолдарын құқықтық ЭСМ басқару жүйесiн кесімнің жетiлдiру жобасы 12 Автомобиль жолдарының Нормативтік ҚКМ ІІМ 2004-ІV негiзгi стандарттарын құқықтық ЭСМ жетiлдiру кесімнің жобасы ___________________________________________________________________________