Вопросы обеспечения Республики Казахстан наркотическими средствами и психотропными веществами на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 79.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 4 Правил осуществления государственного контроля над оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в Республике Казахстан, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 ноября 2000 года N 1693 и постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года N 1162 "О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах" постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) нормативы потребления юридическими лицами наркотических средств на 2002 год;
2) нормативы потребления юридическими лицами психотропных веществ на 2002 год.
2. Комитету по борьбе с наркоманией и наркобизнесом Министерства юстиции Республики Казахстан в срок до 25 января 2002 года распределить норматив обеспечения наркотическими средствами, психотропными веществами между предприятиями-производителями и юридическими лицами, осуществляющими ввоз наркотических средств, психотропных веществ.
3. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения и изменения:
1) Утратил силу постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 2001 года № 1162 "О нормах потребности Республики Казахстан в наркотических средствах и психотропных веществах":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в "Исчислениях потребностей в наркотических средствах":
в графе 1 "Количество, предназначенное для потребления внутри страны в медицинских и научных целях":
в строке "Кодеин" в графе "КГ" цифру "523" заменить цифрой "23";
в строке "Морфин" в графе "Г" цифру "204" заменить цифрой "209";
в строке "Фентанил" в графе "Г" цифру "140" заменить цифрой "141";
в строке "Омнопон" в графе "Г" цифру "840" заменить цифрой "863";
в строке "Тримеперидин" в графе "Г" цифру "380" заменить цифрой "531";
в графе 2 "Количество, предназначенное для изготовления"
в подпункте а):
в строке "Тебаин" графу "КГ" дополнить цифрой "1";
в строке "Фентанил" графу "Г" дополнить цифрой "150";

Қазақстан Республикасын 2002 жылы есiрткi құралдарымен және психотроптық заттармен қамтамасыз ету мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 79 қаулысы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 10 қарашадағы N 1693 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында есiрткi құралдары, психотроптық заттар және прекурсорлар айналымын мемлекеттiк бақылауды жүзеге асыру ережесiнiң 4-тармағының 2) тармақшасына және "Қазақстан Республикасының есiрткi құралдары мен психотроптық заттарды қажетсiнуiнiң нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 7 қыркүйектегі N 1162 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған:
1) заңды тұлғалардың есiрткi құралдарын тұтынуының 2002 жылға арналған нормативтерi;
2) заңды тұлғалардың психотроптық заттарды тұтынуының 2002 жылға арналған нормативтерi бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң Нашақорлыққа және есiрткi бизнесiне қарсы күрес жөнiндегі комитетi 2002 жылғы 25 қаңтарға дейiнгi мерзiмде есiрткi құралдарымен, психотроптық заттармен қамтамасыз етудiң нормативiн есiрткi құралдарын, психотроптық заттарды өндiрушi кәсiпорындар мен әкелудi жүзеге асыратын заңды тұлғалар арасында бөлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.12.2014 № 1315 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2) "Қазақстан Республикасының есiрткi құралдары мен психотроптық заттарды қажетсiнуiнiң нормалары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 7 қыркүйектегi N 1162 P011162_ қаулысына:
көрсетiлген қаулыға "Есiрткi құралдарына қажеттiлiктi есептеу" деген 1-қосымшада:
"Елдiң iшiнде медициналық және ғылыми мақсаттарда тұтынуға арналған мөлшерi" деген 1-бағанда:
"Кодеин" деген жолда "КГ" деген бағандағы "523" деген сан "23" деген санмен ауыстырылсын;
"Морфин" деген жолда "Г" деген бағандағы "204" деген сан "209" деген санмен ауыстырылсын;
"фентанил" деген жолда "Г" деген бағандағы "140" деген сан "141" деген санмен ауыстырылсын;
"Омнопон" деген жолда "Г" деген бағандағы "840" деген сан "863" деген санмен ауыстырылсын;
"Тримеперидин" деген жолда "Г" деген бағандағы "380" деген сан "531" деген санмен ауыстырылсын;
"Дайындауға арналған саны" деген 2-бағандағы (а) тармақшасында:
"Тебаин" деген жолдағы "КГ" деген баған "1" деген санмен толықтырылсын;
"Фентанил" деген жолдағы "Г" деген баған "150" деген санмен толықтырылсын;

в строке "Тримеперидин" графы "КГ" и "Г" дополнить соответственно цифрами "35" и "200";
в подпункте с):
в строке "Кодеин" графу "КГ" дополнить цифрой "500";
в приложении 2 к указанному постановлению:
в списке IV:
в строке "Мазиндол" цифру "7,063" исключить;
в строке "Мезокарб" цифру "23,082" заменить цифрой "7,063";
в строке "Медазепам" цифру "0,300" заменить цифрой "23,082";
строку "Мепробамат" дополнить цифрой "0,300".
Сноска. Пункт 3 с изменением, внесенным постановлением Правительства РК от 12.12.2014 № 1315 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 23 января 2002 года N 79
Нормативы потребления наркотических средств
для юридических лиц на 2002 год
___________________________________________________________________________
!    Наименование     !Единица  !Кодеин!Морфин!Омнопон!Триме- !Фентанил
!    организации      !измерения!      !      !       !перидин!
___________________________________________________________________________
1.  Министерство
внутренних дел
Республики Казахстан   грамм            34    19,8       535    0,77
2.  Министерство обороны
Республики Казахстан   грамм            23      71    314,16
3.  Министерство труда
и социальной защиты
Республики Казахстан   грамм           1,5              7,04     0,41
4.  Министерство
здравоохранения
Республики Казахстан   грамм   22912   3994   6449     47702      136
5.  Министерство
сельского хозяйства
Республики Казахстан   грамм    47,5                  555,46
6.  Министерство
образования и науки
Республики Казахстан   грамм
7.  Пограничная служба
Комитета национальной
безопасности
Республики Казахстан   грамм   816,5   51,5   124,8    387,5     0,11
8.  Таможенный комитет
Министерства
государственных
доходов
Республики Казахстан   грамм
9.  Республиканская
поликлиника Комитета
национальной
безопасности
Республики Казахстан   грамм                           150,48
10.  Медицинский центр
Управления Делами
Президента Республики
Казахстан города

"Тримеперидин" деген жолдағы "КГ" және "Г" деген бағандар тиiсiнше "35" және "200" деген сандармен толықтырылсын;
(с) тармақшасында:
"Кодеин" деген жолдағы "КГ" деген баған "500" деген санмен толықтырылсын;
көрсетiлген қаулыға 2-қосымшада:
IV тiзiмде:
"Мазиндол" деген жолдағы "7,063" деген сан алынып тасталсын;
"Мезокарб" деген жолдағы "23,082" деген сан "7,063" деген санмен ауыстырылсын;
"Медазепам" деген жолдағы "0,300" деген сан "23,082" деген санмен ауыстырылсын;
"Мепробамат" деген жол "0,300" деген санмен толықтырылсын.
Ескерту. 3-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 12.12.2014 № 1315 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 23 қаңтардағы
N 79 қаулысымен бекітілген
Заңды тұлғалардың есірткі құралдарын тұтынуының
2002 жылға арналған нормативтері
___________________________________________________________________________
N ! Ұйымның атауы ! Өлшем !Кодеин!Морфин!Омнопон!Триме. !Фентанил
! ! бірлігі ! ! ! !перидин!
___________________________________________________________________________
1. Қазақстан
Республикасының Ішкі
істер министрлігі грамм 34 19,8 535 0,77
2. Қазақстан
Республикасының
Қорғаныс министрлігі грамм 23 71 314,16
3. Қазақстан
Республикасының Еңбек
және әлеуметтік қорғау
министрлігі грамм 1,5 7,04 0,41
4. Қазақстан
Республикасының
Денсаулық сақтау
министрлігі грамм 22912 3994 6449 47702 136
5. Қазақстан
Республикасының Ауыл
шаруашылығы
министрлігі грамм 47,5 555,46
6. Қазақстан
Республикасының Білім
және ғылым министрлігі грамм
7. Қазақстан
Республикасының Ұлттық
қауіпсіздік комитеті.
нің Шекара қызметі грамм 816,5 51,5 124,8 387,5 0,11
8. Қазақстан Республикасы
Мемлекеттік кіріс
министрлігінің Кеден
комитеті грамм
9. Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік
комитетінің
Республикалық
емханасы грамм 150,48
10. Астана қаласындағы
Қазақстан
Республикасының
Президенті Іс
басқармасының