О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2001 года N 1474
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 99
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 2001 года N 1474 P011474_ "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 февраля 2000 года N 298".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 17 қарашадағы N 1474 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 24 қаңтар N 99
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 24 ақпандағы N 298
қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001
жылғы 17 қарашадағы N 1474
P011474_
қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.