Об утверждении натуральных норм на питание и минимальных норм оснащения мягким инвентарем государственных организаций здравоохранения республики
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 128.
В целях организации лечебного питания и оснащения мягким инвентарем государственных организаций здравоохранения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы на питание и минимальные нормы оснащения мягким инвентарем для государственных организаций здравоохранения.

Республиканың мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарында тамақтанудың заттай нормаларын және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың ең төменгі нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 қаңтар N 128
Мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарында емдік тамақтануды және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтауды ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдарына арналған тамақтанудың заттай нормалары және жұмсақ мүкәммалмен жабдықтаудың ең төменгі нормалары бекітілсін.

2. Установить, что финансирование расходов на питание и мягкий инвентарь осуществляется:
1) с 1 января 2002 года по государственным учреждениям в пределах средств, предусмотренных в республиканском и местных бюджетах здравоохранения, государственным казенным предприятиям в рамках государственного заказа;
2) с 1 января 2003 года для государственных организаций здравоохранения в соответствии с утвержденными нормами.

2. Тамақтануға және жұмсақ мүкәммалға арналған шығыстарды қаржыландыру:
1) 2002 жылғы 1 қаңтардан бастап мемлекеттік мекемелер бойынша - денсаулық сақтаудың республикалық және жергілікті бюджеттерінде көзделген қаражат шегінде, мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарға - мемлекеттік тапсырыс шеңберінде;
2) 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап мемлекеттік денсаулық сақтау ұйымдары үшін бекітілген нормаларға сәйкес жүзеге асырылады деп белгіленсін.