Об Аимбетове С.С.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 140
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Аимбетова Сейтсултана Сулейменовича вице-Министром юстиции Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

С.С.Әйімбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 31 қаңтар N 140
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Сейітсұлтан Сүлейменұлы Әйімбетов Қазақстан Республикасының Әділет
вице-министрі болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі