О Зверькове В.П.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 141
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Зверькова Вадима Павловича Председателем Комитета по инвестициям Министерства иностранных дел Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

В.П.Зверьков туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 31 қаңтар N 141
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Вадим Павлович Зверьков Қазақстан Республикасының Сыртқы істер
министрлігі Инвестициялар жөніндегі комитетінің төрағасы болып
тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.