О Кошанове Е.Ж.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 144
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Кошанова Ерлана Жакановича заместителем Руководителя Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан - представителем Правительства в Парламенте Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Е.Ж.Қошанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 31 қаңтар N 144
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Ерлан Жақанұлы Қошанов Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Кеңсесі Басшысының орынбасары - Үкіметтің Қазақстан Республикасының
Парламентіндегі өкілі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.