О Жумагулове Б.Т.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 154
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Жумагулова Бакытжана Турсыновича вице-Министром образования
и науки Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Б.Т.Жұмағұлов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 ақпан N 154
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Бақытжан Тұрсынұлы Жұмағұлов Қазақстан Республикасының Білім және
ғылым вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.