О Султанове С.Е.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 155
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Султанова Серика Егельевича Председателем Комитета
фармации, фармацевтической и медицинской промышленности Министерства
здравоохранения Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

С.Е.Сұлтанов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 ақпан N 155
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Серік Егелұлы Сұлтанов Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
министрлігі Фармация, фармацевтика және медицина өнеркәсібі комитетінің
төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.