О Белоног А.А.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 февраля 2002 года N 156
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Белонога Анатолия Александровича вице-Министром
здравоохранения Республики Казахстан - главным государственным санитарным
врачом Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

А.А.Белоног туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 1 ақпан N 156
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Анатолий Александрович Белоног Қазақстан Республикасының Денсаулық
сақтау вице-министрі - Қазақстан Республикасының бас мемлекеттік
санитарлық дәрігері болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен
босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі