Кадровые вопросы Министерства финансов Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 219
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 26 Закона Республики Казахстан
Z990453_
"О государственной службе" и в связи с принятием решения об
отклонении отставки нижеуказанных должностных лиц назначить в Министерство
финансов Республики Казахстан:
Мухамеджанова              - Председателем Комитета по государственным
Бектаса Гафуровича           закупкам;
Раханова                   - Председателем Комитета государственного
Максудбека Смагуловича       имущества и приватизации;
Саткалиеву                 - Председателем Комитета казначейства.
Валентину Адамовну
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 ақпан N 219
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Z990453_
Заңының
26-бабы 2-тармағына сәйкес және төменде көрсетілген лауазымды адамдардың
орнынан түсуін қабылдамау жөніндегі шешімнің қабылдануына байланысты
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне мыналар тағайындалсын:
Мұхамеджанов            - Мемлекеттік сатып алу жөніндегі
Бектас Ғафурұлы           комитетінің төрағасы,
Раханов                 - Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру
Мақсұтбек Смағұлұлы       комитетінің төрағасы,
Сәтқалиева              - Қазынашылық комитетінің төрайымы.
Валентина Адамовна
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.