Об утверждении Плана развития закрытого акционерного общества "Национальная компания "Транспорт Нефти и Газа" на 2001-2005 годы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2002 года N 221. (Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 июня 2002 г. N 702 ~P020702 )
В целях эффективного развития нефтяной и газовой промышленности
Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План развития закрытого акционерного
общества "Национальная компания "Транспорт Нефти и Газа" на 2001-2005 годы.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Примечание РЦПИ: План не подлежит введению в базу данных).
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

"Мұнай және Газ көлігі" ұлттық компаниясы" жабық акционерлік қоғамының 2001-2005 жылдарға арналған даму жоспарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 15 ақпан N 221. РҚАО-ның ескертуі: Жоспар Деректер базасына енгізілуге жатпайды. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 28 маусымдағы N 702 ~P020702 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының мұнай және газ өнеркәсібін тиімді дамыту
мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған "Мұнай және Газ көлігі" ұлттық компаниясы"
жабық акционерлік қоғамының 2001-2005 жылдарға арналған даму жоспары
бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қобдалиева Н.М.